• Sākums >
  • Metodikas izstrāde ūdenssaimniecībā izmantoto komercuzskaites mēraparātu precizitātes novērtēšanai un metodikas īstenošana un pārbaude Latvijas teritorijā

Metodikas izstrāde ūdenssaimniecībā izmantoto komercuzskaites mēraparātu precizitātes novērtēšanai un metodikas īstenošana un pārbaude Latvijas teritorijā

Reģ Nr. 1-08/9/2022

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir izstrādāt metodiku ūdenssaimniecībā izmantoto komercuzskaites mēraparātu precizitātes un tās ietekmējošos faktoru novērtēšanai, kā arī veikt metodikas pārbaudi un īstenošanu dabā.

Projekta uzdevumi

Projektā plānotas šādas darbības. 1.Izstrādāt metodiku komercuzskaites mēraparātu ūdens uzskaites precizitātes novērtēšanai un izvērtēt uzskaites precizitātes ietekmējošos faktorus. 2. Izstrādāt ieteikumus ūdenssaimniecības uzņēmumu izvēlei, kuros praktiski pārbaudīt izstrādātas metodikas darbību. 3. Īstenot izstrādāto metodiku izvēlētajos ūdenssaimniecības uzņēmumos, pamatojoties uz izstrādātajiem ieteikumiem.

Projekta rezultāti

1. Sagatavota metodika komercuzskaites mēraparātu ūdens uzskaites precizitātes novērtēšanai un izvērtēti uzskaites precizitātes ietekmējošie faktori. Izstrādāti ieteikumi ūdenssaimniecības uzņēmumu izvēlei, kuros praktiski pārbaudīt izstrādātas metodikas darbību. 2.Sagatavots pārskats un rezultāti par metodikas pārbaudi, secinājumi par komercuzskaites mēraparātu ietekmējošajiem faktoriem un iespējamām darbībām tos novērstu, lai nodrošinātu komercuzskaites mēraparātu precizitāti.

Vadlīnija Nozares vides projekti
Realizācijas laiks 31.12.2022
Īstenotājs VARAM
Rīga, Peldu iela 25, LV-1494
Projekta kopējās izmaksas 36 300.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 36 300.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 36 300.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.