• Sākums >
  • Pielikuma "Zaļā istaba" izdošana

Pielikuma "Zaļā istaba" izdošana

Reģ Nr. 1-08/95/2016

Projekta mērķis

Panākt, lai ap 8 tūkstošiem mājsaimniecību kļūtu zinošākas par vides jautājumiem, potenciālo un reālo ietekmi uz vidi un iespējamiem problēmsituāciju risinājumiem, pakāpeniski aizvien reālāk apzinoties katra iedzīvotāja kā indivīda un visas sabiedrības kopumā lēmumu pieņemšanas nozīmīgumu vides saglabāšanas jomā.

Projekta uzdevumi

1. Veikt Liepājas pilsētas un tuvāko novadu iedzīvotāju informēšanas darbu, piedāvājot vides izglītības tematikai veltītu ikmēneša pielikumu "Zaļā istaba" 4 lappušu apjomā lielākajā reģionālajā laikrakstā Latvijā "Kurzemes Vārds". 2. Papildus nodrošināt arī šīs pašas informācijas pieeju reģionālā portāla liepajniekiem.lv auditorijai, tādējādi uzrunājot gan tradicionālās preses piekritējus, gan interneta lietotājus.

Projekta rezultāti

Pēc projekta beigām būsim izdevuši 6 tematiskos pielikumus 4 lappušu apjomā katru, reizi mēnesī no jūnija līdz decembrim, trešdienā, kuros katrā no numuriem būsim aktualizējuši kādu vides saglabāšanas aspektu, snieguši padomus videi draudzīgai dzīvei, uzrunājot dažādu paaudžu un interešu, turklāt arī dažādās valodās runājošu auditoriju, ko ļauj Liepājas reģionālā laikraksta specifika, kopumā uzrunājot ap 8 tūkstošiem mājsaimniecību (izdodot pielikumu "Zaļā istaba" ne mazāk kā 7600 eksemplāros, kā arī pārpublicējot visus sagatavotos rakstus portālā www.liepajniekiem.lv.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 15.12.2016
Īstenotājs Kurzemes Vārds
Liepāja, Pasta iela 3, LV-3401
Projekta kopējās izmaksas 9 214.18 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 7 164.18 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 6 289.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.