• Sākums >
  • Latgales daba, vide un cilvēks

Latgales daba, vide un cilvēks

Reģ Nr. 1-08/94/2017

Projekta mērķis

Informēt un izglītot sabiedrību par vides resursu ilgtspējīgu izmantošanu, dabas vērtību saglabāšanas nepieciešamību un atbildīga dzīvesveida popularizēšanu. Nepastarpināti uzrunāt sabiedrību un veicināt tās izpratni par apkārtējās vides aizsardzību un dabas bioloģiskās daudzveidības resursu saglabāšanu Latgalē. Pastāvīgi radio raidījumi, kuri atklātu dabas vērtības Latgalē, šobrīd netiek veidoti un šis varētu būt viens no nedaudzajiem raidījumiem, kas būtu veltīts tieši Latgales reģiona specifikai, dabas objektiem un vides problemātikai.

Projekta uzdevumi

1. Izplānot un sagatavot 5 raidījumus par aprites ekonomiku katru ar hronometrāžu 10 minūte ; 2. Izplānot un sagatavot 7 raidījumus par dabas aizsardzību t.sk. bioloģiskās daudzveidības saglabāšana katru ar hronometrāžu 10 minūtes ; 3. Katras tēmas pasniegšanā atspoguļot ar attiecīgo tēmu saistīto sabiedrības grupu, nozaru vai tieši saistīto institūciju un personu viedokli; 4. Izvietot katru no izgatavotajiem raidījumiem „Divu krastu radio” un radio „EF-EI” programmās attiecīgi sastādītajam izvietojumu grafikam; 5. Izvietot katru no izgatavotajiem raidījumiem i-net platformās www.rezekneszinas.lv un www.daugavpilszinas.lv un to sociālo tīklu platformās; 6. Izgatavot un izvietot projektā iesaistītajās radio programmās katra jauna raidījuma pašreklāmas audio klipus; 7. Pilnībā izpildīt visas vadlīnijas atbilstoši konkursa nolikuma prasībām.

Projekta rezultāti

1. Pēc projekta noslēguma arhivēt visus izveidotos raidījumus audio formātā; 2. Sagatavot atskaiti par raidījumu izvietojumiem radio programmās kopā ar pašreklāmas audio klipu izvietojumu grafikiem; 3. Sagatavot atskaiti par raidījumu un preses relīžu izvietojumiem i-net platformās (izvietojumu laiki, vietnes, apmeklētāju skaits, komentāri, pavairošana u.c.; 4. Veikt datu analīzi un noteikt aktuālākās tēmas un raidījumus; 5. Radio turpmākajā darbībā ņemt vērā apkopotos rezultātus, lai nepieciešamības gadījumā savos raidījumos atkārtoti aktualizētu kādu no projektā skartajām tēmām un dotu atbildes uz sabiedrību interesējošiem jautājumiem.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 31.07.2017
Īstenotājs Divu krastu radio
Rēzekne, Ventspils iela 9-19, LV-4601
Projekta kopējās izmaksas 6 711.24 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 5 229.60 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 5 000.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.