• Sākums >
  • Ikmēneša ielikums “Dabas balss”

Ikmēneša ielikums “Dabas balss”

Reģ Nr. 1-08/93/2017

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir izveidot astoņas ikmēneša ielikumu “Dabas balss” izdevumā “Ievas padomu avīze”, kurās vienkāršā, saprotamā un praktiskā veidā skaidrot iedzīvotājiem aprites ekonomikas un dabas aizsardzības jautājumus, kā arī izteikt tos padomu un ieteikumu veidā, lai panāktu lasītāju rīcības maiņu ikdienas dzīvē.

Projekta uzdevumi

1. Izveidot astoņus ikmēneša ielikumus “Dabas balss” izdevumā “Ievas padomu avīze” – sagatavot saturu, nodrošināt materiālus satura sagatavošanai, sagatavot vizuālos materiālus, nodrošināt rediģēšanu, maketēšanu, drukāšanu un izplatīšanu; 2. Katrā ielikumā aplūkot projekta tēmas saskaņā ar projekta tēmu pasniegšanas koncepciju; 3. Nodrošināt vizuālos ilustratīvos un fotomateriālus katram ielikumam saskaņā ar tēmu sasniegšanas koncepciju; 4. Katrā ielikumā iekļaut praktiski izmantojamus padomus vai ieteikumus saistībā ar projekta tēmām; 5. Katrā ielikumā iekļaut ar attiecīgo tēmu saistīto sabiedrības grupu, nozaru vai tieši iesaistīto institūciju un personu viedokli; 6. Veidot saikni ar lasītājiem, izveidojot jautājumu un atbilžu rubriku sadaļā; 7. Nodrošināta ielikuma “Dabas balss” piejamība interneta vidē.

Projekta rezultāti

1. Sagatavoti astoņi ikmēneša ielikumi “Dabas balss” izdevumā “Ievas padomu avīze”; 2. Katrā ielikumā aplūkotas projekta tēmas tēmas saskaņā ar projekta tēmu pasniegšanas koncepciju; 3. Katrs ielikums papildināta ar vizuālajiem ilustratīvajiem materiāliem; 4. Katrā ielikumā iekļauti praktiski izmantojami padomi vai ieteikumu saistībā ar projekta tēmām; 5. Katrā ielikumā iekļauts ar attiecīgo tēmu saistīto sabiedrības grupu, nozaru vai tieši iesaistīto institūciju un personu viedoklis; 6. Saņemti un atbildēti lasītāju jautājumi; 7. Nodrošināta ielikuma “Dabas balss” pieejamība interneta vidē (www.ldf.lv); 8. Paaugstinājusies izdevuma “Ievas padomu avīze” lasītāju izpratne par aprites ekonomikas un dabas aizsardzības jautājumiem – saskaņā ar lasītāju atsauksmēm. Kopumā sagatavotas, izdotas un izplatīti astoņi ikmēneša ielikumi “Dabas balss” izdevumā “Ievas Padomu avīze”, katrs uz 4 (četrām) lpp. Plānotā kopējā tirāža 25 000 x 8 = 200 000 eksemplāri. Izdevuma “Ievas Padomu avīze” katrs numurs sasniedz 9 628 abonentus, kopējā katra numura auditorija – 47 000 lasītāju (saskaņā ar TNS 2016. g. Datiem).

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 15.01.2018
Īstenotājs Latvijas Dabas fonds
Rīga, Vīlandes iela 3 - 7, LV-1010
Projekta kopējās izmaksas 40 342.68 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 34 231.88 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.