• Sākums >
  • Vadlīnijas ietekmes uz vidi sākotnējā izvērtējama veikšanai zemes dzīļu jomā

Vadlīnijas ietekmes uz vidi sākotnējā izvērtējama veikšanai zemes dzīļu jomā

Reģ Nr. 1-08/90/2023

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir samazināt zemes dzīļu izstrādes ietekmi uz vidi, uzlabojot un standartizējot ietekmes uz vidi sākotnējā izvērtējama procesu šajā jomā, izstrādājot vadlīnijas.

Projekta uzdevumi

A1 Problemātisko jautājumu apzināšana un izvētējums. A2 Vadlīniju satura saskaņošana. A3 Vadlīniju projekta izstrāde. A4 Konsultācijas ar ekspertiem un iesaistītām pusēm. A5 Vadlīniju gala versijas sagatavošana. A6 Projekta noslēguma seminārs. A7 Metodiskā materiāla gala varianta sagatavošana un publicitātes nodrošināšana.

Projekta rezultāti

A1 Problemātisko jautājumu apzināšana un izvētējums. Rezultāts – labās prakses un problemātikas apkopojums. A2 Vadlīniju satura saskaņošana. Rezultāts – vadlīniju saturs saskaņots. A3 Vadlīniju projekta izstrāde.Rezultāts – izstrādāts vadlīniju projekts. A4 Konsultācijas ar ekspertiem un iesaistītām pusēm. Rezultāts – saņemti rakstiski komentāri no ekspertiem. A5 Vadlīniju gala versijas sagatavošana. Rezultāts – saņemti rakstiski komentāri no ekspertiem. A6 Projekta noslēguma seminārs. Rezultāts – organizēts un novadīts projekta noslēguma seminārs. A7 Metodiskā materiāla gala varianta sagatavošana un publicitātes nodrošināšana. Rezultāts – projekta rezultāti publiskoti.

Vadlīnija Multisektoriālie projekti
Realizācijas laiks 30.09.2024
Īstenotājs Latvijas Vides pārvaldības asociācija
Rīga, Vīlandes iela 3-5, LV-1010
Projekta kopējās izmaksas 27 223.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 27 223.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 27 223.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.