• Sākums >
  • Emisiju daudzuma un DRN kalkulatoru darbības koncepcijas un tehniskās specifikācijas izstrāde

Emisiju daudzuma un DRN kalkulatoru darbības koncepcijas un tehniskās specifikācijas izstrāde

Reģ Nr. 1-08/89/2023

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir samazināt administratīvo slogu operatoriem un Valsts vides dienesta (turpmāk – VVD) ekspertiem, vienkāršojot un standartizējot emisiju daudzuma un dabas resursu nodokļa aprēķinus divām piesārņojošās darbības kategorijām: degvielas uzpildes stacijām un sadedzināšanas iekārtām, kuras veic B kategorijas piesārņojošo darbību. Projekta ietvaros tiks izstrādātas kalkulatoru darbības koncepcijas un tehniskās specifikācijas.

Projekta uzdevumi

A1 Kalkulatoru pamatmērķu un funkcionalitātes saskaņošana ar VVD. A2 Kalkulatoru darbības koncepcijas un tehniskās specifikācijas izstrāde. A3 Sadedzināšanas iekārtu emisiju kalkulatora pavadošā dokumenta izstrāde. A4 Seminārs (klātienē vai tiešsaistē) kalkulatora lietotājiem.

Projekta rezultāti

A1 Kalkulatoru pamatmērķu un funkcionalitātes saskaņošana ar VVD. Rezultāts – ir definēti kalkulatoru pamatmērķi un funkcionalitātes prasības. A2 Kalkulatoru darbības koncepcijas un tehniskās specifikācijas izstrāde. Rezultāts – izstrādātas kalkulatoru darbības koncepcijas un tehniskās specifikācijas. A3 Sadedzināšanas iekārtu emisiju kalkulatora pavadošā dokumenta izstrāde. Rezultāts – izstrādātas kalkulatoru darbības koncepcijas un tehniskās specifikācijas. A4 Seminārs (klātienē vai tiešsaistē) kalkulatora lietotājiem. Rezultāts – organizēts un vadīts projekta noslēguma seminārs.

Vadlīnija Multisektoriālie projekti
Realizācijas laiks 31.05.2024
Īstenotājs Latvijas Vides pārvaldības asociācija
Rīga, Vīlandes iela 3-5, LV-1010
Projekta kopējās izmaksas 13 774.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 13 774.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 13 774.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.