• Sākums >
  • Žurnāla „Ārsts.lv Vides sadaļa”

Žurnāla „Ārsts.lv Vides sadaļa”

Reģ Nr. 1-08/89/2017

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir sabiedrības informēšana par atbildīgu dzīvesveidu ar ārsta un sabiedrības eksperta akcentiem, vides resursu ilgtspējīgu izmantošanu un dabas vērtību saglabāšanas nepieciešamību, kā arī veselīgu dzīvesveidu, kas vērsts uz savas veselības saglabāšanu.

Projekta uzdevumi

1. kompetenti un profesionāli informēt, izglītot personas par vides veselības saistību ar personas veselību; 2. kompetenti un profesionāli veidot publisku dialogu ārstniecības nozares līderiem ar dabas aizsardzības nozares līderiem; 3. kompetenti un profesionāli pasniegt nozares un tieši iesaistīto institūciju un personu viedokli, uzsverot dabas un sabiedrības veselības nedalāmību; 4. kompetenti un profesionāli demonstrēt labās prakses piemērus bioloģiskās daudzveidības saglabāšanā un atkritumu apsaimniekošanā; 5. sniegt kompetentus un profesionālus ieteikumus atbildīga dzīvesveida uzturēšanā.

Projekta rezultāti

1. Tiks sagatavotas un publicētas vismaz 12 (divpadsmit) tēmas žurnālā „Ārsts.lv” atvēruma apjomā; 2. Žurnālam „Ārsts.lv” sniegs intervijas vismaz 12 (divpadsmit) atbildīgo vides nozares institūciju amatpersonas un pašvaldību pārstāvji; 3. www.arsts.lv vismaz 12 (divpadsmit) publikācijas ar atbildīgu dzīvesveidu, kuras izveidotas projekta laikā saglabās vismaz 6 mēnešus; 4. www.facebook.com ; www.twitter.com tiks publicēti vismaz 12 (divpadsmit) pieteikumi vai atskati uz žurnāla „Ārsts.lv” Vides sadaļu.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 15.01.2018
Īstenotājs Latvijas Ārstu biedrība
Rīga, Skolas iela 3, LV-1010
Projekta kopējās izmaksas 14 438.44 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 12 261.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.