• Sākums >
  • Ārsts.lv kopā ar Pēteri Apini Vides sadaļa

Ārsts.lv kopā ar Pēteri Apini Vides sadaļa

Reģ Nr. 1-08/88/2017

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir sabiedrības informēšana par atbildīgu dzīvesveidu ar ārsta un sabiedrības eksperta akcentiem, vides resursu ilgtspējīgu izmantošanu un dabas vērtību saglabāšanas nepieciešamību, kā arī veselīgu dzīvesveidu, kas vērsts uz savas veselības saglabāšanu.

Projekta uzdevumi

1. kompetenti un profesionāli informēt, izglītot personas par vides veselību saistību ar personas veselību; 2. kompetenti un profesionāli veidot publisku dialogu ārstniecības nozares līderiem ar dabas aizsardzības nozares līderiem; 3. kompetenti un profesionāli pasniegt nozares un tieši iesaistīto institūciju un personu viedokli, uzsverot dabas un sabiedrības veselības nedalāmību; 4. kompetenti un profesionāli demonstrēt labās prakses piemērus bioloģiskās daudzveidības saglabāšanā un atkritumu apsaimniekošanā; 5. sniegt kompetentus un profesionālus ieteikumus atbildīga dzīvesveida uzturēšanā.

Projekta rezultāti

1. Tiks sagatavotas un pārraidītas vismaz 12 (divpadsmit) tiešraides „Ārsts.lv kopā ar Pēteri Apini Vides sadaļa”; 2. Raidījuma sadaļā piedalīsies vismaz 12 (divpadsmit) atbildīgo vides nozares institūciju amatpersonas un pašvaldību pārstāvji; 3. www.youtube.com tiks publicēti vismaz 12 (divpadsmit) ieraksti „Ārsts.lv kopā ar Pēteri Apini Vides sadaļa”; 4. www.facebook.com ; www.twitter.com tiks publicēti vismaz 12 (divpadsmit) pieteikumi vai atskati uz raidījuma sadaļu „Ārsts.lv kopā ar Pēteri Apini Vides sadaļa”.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 31.12.2017
Īstenotājs Latvijas Ārstu biedrība
Rīga, Skolas iela 3, LV-1010
Projekta kopējās izmaksas 14 373.80 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 12 083.80 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.