• Sākums >
  • Vides izziņas dienas nometne „Sprīdītis kukaiņu valstībā” 5-10 gadus veciem bērniem

Vides izziņas dienas nometne „Sprīdītis kukaiņu valstībā” 5-10 gadus veciem bērniem

Reģ Nr. 1-08/88/2014

Projekta mērķis

Veicināt saudzējošu attieksmi pret apkārtējo vidi, iepazīstinot bērnus ar Brocēnu pilsētas tuvākajā apkārtnē mītošo kukaiņu sugām.

Projekta uzdevumi

1. Pilnveidot bērnu zināšanas un izpratni par kukaiņiem un to dzīvi visos gadalaikos. 2. Veikt pētījumus par kukaiņiem, kuri dzīvo pilsētā, mežā, pie ezera. 3. Mijiedarbojoties ar kukaiņiem, sniegt informāciju par drošības un pirmās palīdzības pasākumiem. 4. Izveidot radošo darbu izstādi par tēmu: „Mēs kukaiņu valstībā.” 5. Izstrādāt metodisko materiālu par tēmu: „Brocēnu kukaiņi”. 6. Izveidot „viesnīcu” kukaiņiem Brocēnu novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes „Mūsmājas” teritorijā.

Projekta rezultāti

1. 80 bērni papildinās zināšanas un izpratni par kukaiņiem. Iejūtīgi un saudzīgi izturēsies pret dzīvo radību dabā. 2. Bērnos veidosies izpratne par cilvēka un kukaiņu savstarpējo mijiedarbību. 3. Saldus un Brocēnu novada iedzīvotāji, aplūkojot izstādi, gūs informāciju kā saudzējot dabas resursus mēs varam saudzēt kukaiņus. 4. Pirmsskolas izglītības pedagogiem būs iespēja izmantot metodisko materiālu „Brocēnu kukaiņi” dabas zinībās. 5. Tiks izveidota kukaiņu „viesnīca”, kas publiski būs pieejama ikvienam Saldus un Brocēnu novada iedzīvotājam, kā arī p.i.i. „Mūsmājas” pedagogam, kas kukaiņu „viesnīcu” varēs izmantot āra nodarbībās.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 01.08.2014
Īstenotājs Ģimeņu biedrība "Ligzda"
Saldus, Saldus nov., Ziemeļu iela 13e, LV-3801
Projekta kopējās izmaksas 5 313.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 3 080.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 2 513.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.