• Sākums >
  • Elektrisko un elektronisko iekārtu un bateriju vai akumulatoru atkritumu apsaimniekošanas uzraudzības sistēmas pilnveidošana

Elektrisko un elektronisko iekārtu un bateriju vai akumulatoru atkritumu apsaimniekošanas uzraudzības sistēmas pilnveidošana

Reģ Nr. 1-08/84/2019

Projekta mērķis

Elektrisko un elektronisko iekārtu un bateriju vai akumulatoru atkritumu apsaimniekošanas uzraudzības sistēmas pilnveidošana sadarbībā ar Valsts vides dienestu.

Projekta uzdevumi

1. Izvērtēt un uzlabot Valsts informācijas sistēmas Elektrisko un elektronisko iekārtu ražotāju reģistrs funkcionalitāti un sagatavot rekomendācijas, lai nodrošinātu Valsts vides dienestam piemērotu atbalsta rīku atkritumu apsaimniekošanas sistēmas uzraudzībai. 2. Noteikt riska kritērijus, lai identificētu ražotājus, kuru iesniegtajos datos ir neatbilstības normatīvajos aktos noteiktajām prasībām. 3. Pilnveidot ražotāju uzraudzības mehānismu, lai ieviestu principu Konsultē vispirms, veicinot ražotāju un atkritumu apsaimniekošanas sistēmu izpratni par elektrisko un elektronisko iekārtu un bateriju vai akumulatoru atkritumu apsaimniekošanas sistēmas būtību, ražotāju atbildību, tiesībām un pienākumiem.

Projekta rezultāti

1. Sagatavotas rekomendācijas Valsts informācijas sistēmas Elektrisko un elektronisko iekārtu ražotāju reģistrs funkcionalitātes uzlabošanai. 2. Izstrādāta metodika identificēto risku kontrolei un novēršanai, ietverot ražotāju pārbaudes kritērijus Valsts vides dienestam. 3. Sagatavotas vadlīnijas ražotājiem par Elektrisko un elektronisko iekārtu un bateriju vai akumulatoru atkritumu apsaimniekošanas sistēmas būtību, ražotāju atbildību, tiesībām un pienākumiem. 4. Noorganizēts seminārs Valsts vides dienesta darbiniekiem, lai iepazīstinātu ar izstrādāto metodiku, sagatavotajām vadlīnijām un citiem projekta rezultātiem.

Vadlīnija Multisektoriālie projekti
Realizācijas laiks 30.06.2020
Īstenotājs Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija
Rīga, Dzirnavu iela 93, LV-1011
Projekta kopējās izmaksas 23 950.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 23 950.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 16 522.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.