• Sākums >
  • Bezatlikuma dzīvesveids: kā dzīvosim nākotnē?

Bezatlikuma dzīvesveids: kā dzīvosim nākotnē?

Reģ Nr. 1-08/81/2022

Projekta mērķis

Īstermiņa: radīt bērnu aprūpes iestāžu audzēkņiem interesi par bezatkritumu dzīvesveidu, dodot praktiskus padomus un risinājumus, lai samazinātu Latvijas sabiedrības radītā piesārņojuma nelabvēlīgo ietekmi uz vidi Ilgtermiņa: izpratnes veidošana par to, ka Latvija var kļūt par zaļāko valsti pasaulē, nesaražojot lieko, nepiesārņojot dabu, nepatērējot nevajadzīgo un nemetot ārā to, kas vēl derīgs.

Projekta uzdevumi

A1 desmit lekcijas un meistarklases bērnu aprūpes iestādēs - Desmit klātienes lekcijas un meistarklases bērnu aprūpes iestādēs visā Latvijā. A2 sabiedrisko attiecību aktivitātes - Vismaz viena preses relīze, divi viedokļu raksti, raidījums radio un apkopojošais raksts. A3 sociālo tīklu aktivitātes - Sociālo tīklu ieraksti par lekcijām, meistarklasēm un citām aktivitātēm, izvietojot arī fotogalerijas un notikumus.

Projekta rezultāti

A1 desmit lekcijas un meistarklases bērnu aprūpes iestādēs - Desmit klātienes lekcijas un meistarklases bērnu aprūpes iestādēs visā Latvijā (Desmit lekcijas, desmit meistarklases, sasniedzamā tiešā auditorija 100 personas). A2 sabiedrisko attiecību aktivitātes - Vismaz viena preses relīze, divi viedokļu raksti, raidījums radio un apkopojošais raksts (biedrība apņemas sasniegt vismaz 100 000 reach caur mediju kanāliem). A3 sociālo tīklu aktivitātes - Sociālo tīklu ieraksti par lekcijām, meistarklasēm un citām aktivitātēm, izvietojot arī fotogalerijas un notikumus (Vismaz 1000 personu netiešās auditorijas asniegšana).

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.04.2023
Īstenotājs Taureņa efekts
Rīga, Citadeles iela 1A, LV-1010
Projekta kopējās izmaksas 24 846.50 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 24 846.50 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.