• Sākums >
  • TV sižetu cikls par videi draudzīgu un atbildīgu dzīvesveidu "TAVA DABA"

TV sižetu cikls par videi draudzīgu un atbildīgu dzīvesveidu "TAVA DABA"

Reģ Nr. 1-08/81/2017

Projekta mērķis

Projekta “Tava Daba” mērķis ir veicināt Latvijas sabiedrības izpratni par Latvijas dabas vērtībām, aicināt tās apzināties un saglabāt. Informēt un izglītot Latvijas sabiedrību par aktuālajiem dabas aizsardzības un saglabāšanas jautājumiem. Veicināt sabiedrības informēšanu un izglītošanu par atbildīgu dzīvesveidu, vides resursu saprātīgu un ilgtspējīgu izmantošanu. Ar pozitīvu piemēru palīdzību veicināt sabiedrības iesaisti dabas saglabāšanā, vides problēmu risināšanā un pret vidi atbildīgā un ilgtspējīgā rīcībā. Projekta laikā Latvijas iedzīvotāji tiks aicināti iesūtīt raidījumam “4.studija” personīgus stāstus un pieredzi Latvijas dabas vērtību saglabāšanā un atbildīga dzīvesveida piekopšanā. Interesantākie un nozīmīgākie stāsti tiks realizēti sižetos, kas tiks pilnvērtīgi papildināti ar nozares speciālistu viedokļiem, komentāriem, izsmeļošu informatīvu un izglītojošu informāciju par konkrēto tēmu, problēmu vai aspektu. Lai pilnvērtīgi aptvertu visas projektā paredzētās tēmas, paralēli skatītāju ierosinātajai tematikai saturu veidos arī profesionāli raidījuma redaktori – Silvija Jokste un Baiba Auzāne.

Projekta uzdevumi

1.; Sagatavot 15 profesionāli augstvērtīgus un plašu auditoriju uzrunājošus sižetus par 15 dažādām aprites ekonomikas (atkritumu apsaimniekošanas) un dabas aizsardzības tēmām. 2.; Iesaistīt tēmu aktualizēšanā raidījuma “4.studija” skatītājus un veicināt viņu izpratni par dabas aizsardzību un popularizēt pret vidi atbildīgu dzīvesveidu. 3.; Pārraidīt LTV1 raidījumā “4.studija” 15 profesionāli augstvērtīgus un plašu auditoriju uzrunājošus sižetus par 15 dažādām aprites ekonomikas (atkritumu apsaimniekošanas) un dabas aizsardzības tēmām. 4.; Veikt projekta izvērtēšanu ar skatītāju aptaujas palīdzību (sižetu satura kvalitātes anketēšana sabiedriskā medija vienotajā portālā www.lsm.lv).

Projekta rezultāti

1.; Ar 15 profesionālu un saturiski daudzveidīgu sižetu palīdzību informēta un izglītota plaša Latvijas sabiedrības daļa. Rezultāti izmērāmi ar LTV apkopoto TNS reitingu datu palīdzību. 2.; Veicināta sabiedrības izpratne un iesaiste pret vidi atbildīgā dzīvesveidā. Rezultāti būs izmērāmi ar skatītāju iesaisti (vēstules, zvani, sociālie tīkli) tēmu ierosināšanā. 3.; Sižeti būs pastāvīgi pieejami LTV mājaslapā, kā arī sabiedrisko mediju vienotajā portālā www.lsm.lv.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 29.12.2017
Īstenotājs Finger Film Production
Rīga, Mālu iela 5, LV-1058
Projekta kopējās izmaksas 24 950.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 21 200.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 17 000.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.