• Sākums >
  • Laikraksts "Vidzemes Piekraste"

Laikraksts "Vidzemes Piekraste"

Reģ Nr. 1-08/7/2016

Projekta mērķis

Paaugstināt novadu iedzīvotāju izpratni par vides aizsardzības problēmām, veselīgu, videi draudzīgu dzīvesveidu. Stāstīt par pozitīviem piemēriem, kur vides aizsardzība iet rokrokā ar attīstību, informēt par aizsargājamām teritorijām, bioloģisko daudzveidību, vides projektiem... informēt par novadu aktualitātēm, aktīvu dzīvesveidu, aktualizēt vides jautājumus jaunatnes vidū. Regulāri informēt sabiedrību par aktuāliem notikumiem (vides projekti, talkas u.c.)

Projekta uzdevumi

Turpināt izglītot un informēt sabiedrību par vides problēmām, aktualitātēm. Izveidot un izdot 16 lappušu ikmēneša laikrakstu “Vidzemes Piekraste” un izplatīt Pierīgā, Vidzemes jūrmalā un Ziemeļvidzemē. Laikraksts turpina sadarbību ar novadu pašvaldībām, vides speciālistiem, vides organizācijām, atkritumu apsaimniekošanas organizācijām, mežu apsaimniekotājiem, DAP utt.

Projekta rezultāti

Ilgtermiņā - tiek izglītoti iedzīvotāji, kā rezultātā veidojas zinoša un vides jautājumus izprotoša sabiedrība. Tas, savukārt, maina cilvēku saimniecisko rīcību un attieksmi par labu vides aizsardzībai. Tiek izveidoti un izdoti divpadsmit (12) 16 lpp. ikmēneša laikraksti “Vidzemes Piekraste”, kur lasītāji tiek iepazīstināti ar aktuālo informāciju vides aizsardzībā, zaļo dzīvesveidu, ilgtspējīgu saimniekošanu un aktuālo vides aizsardzībā novados. Rakstu publicēšana interneta mājaslapā www.zalaipasaulei.lv. Laikraksta elektroniskās versijas publicēšana www.news.lv

Vadlīnija Plašsaziņas līdzekļu darbība un izdevējdarbība vides izglītības jomā
Realizācijas laiks 10.01.2017
Īstenotājs Fonds Zaļai Pasaulei
Saulkrasti, Kastaņu iela 1a, LV-2160
Projekta kopējās izmaksas 32 975.22 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 12 815.22 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.