• Sākums >
  • Informatīvi izglītojošs raidījumu cikls Praktiski Padomi ar aktuālu tematisko rubriku “Ekoinovācija”

Informatīvi izglītojošs raidījumu cikls Praktiski Padomi ar aktuālu tematisko rubriku “Ekoinovācija”

Reģ Nr. 1-08/78/2017

Projekta mērķis

Mūsdienīgā un atraktīvā veidā sadarbībā ar LR Vides Aizsardzības un Reģionālās attīstības Ministriju (VARAM), Latvijas Universitāti (LU), Rīgas Tehnisko universitāti (RTU), Latvijas Dabas muzeju, SIA „ Zaļā josta”, „Latvijas Atkritumu saimniecības uzņēmumu asociāciju” (LASUA) sniegt skatītājiem informatīvi izglītojošu faktaloģiski pamatotu informāciju kā efektīvi tiek risinātas vides un ekoloģijas problēmas Latvijā atspoguļojot pilnu ciklu sākot ar vides jautājumiem, atkritumu apsaimniekošanu, to šķirošanu, uzglabāšanu, pārstrādi un tālāku realizāciju, aptverot visus Latvijas reģionus.

Projekta uzdevumi

1.Apzināt ekoloģisko situāciju Latvijā 2.Veicināt Latvijas iedzīvotāju “Zaļo domāšanu” 3.Informēt sabiedrību, kas tiek darīts vides apsaimniekošanas un aizsardzības jomā 5. Atspoguļot ekoinovācijas un sniegt informāciju par jaunākajiem sasniegumiem un risinājumiem vides un ekoloģijas jomā Latvijā 6.Sniegt praktiskus padomus kā ikdienā veikt efektīvus pasākumus ikvienā mājsaimniecībā, lai panāktu vēlamo rezultātu vides un ekoloģijas sakārtošanā un efektīvu mērķu sasniegšanā. 7. Veicināt sabiedrisko domu, apzināties bioloģisko daudzveidību Latvijā, uzņemoties rūpes par tās aizsardzību un saglabāšanu ilgtermiņā.

Projekta rezultāti

1.Abzināta skatītāju mērķauditorija (uz vienu raidījumu ar 4 reizēju translāciju 50 000 skatītāju) 2.Atspoguļota vides un ekoloģijas projektu realizācija Latvijā 3.Sniegti praktiski padomi vides un ekoloģijas uzlabošanā un dabas aizsardzībā ikdienas situācijās

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.11.2017
Īstenotājs DK Media
Rīga, Anniņmuižas bulvāris 38 - 33, LV-1003
Projekta kopējās izmaksas 28 320.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 24 072.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.