• Sākums >
  • Vides sadaļa Radio SWH raidījumā zaļais stūris

Vides sadaļa Radio SWH raidījumā zaļais stūris

Reģ Nr. 1-08/77/2017

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir veicināt AS Radio SWH plašās klausītāju auditorijas izglītošanu un izpratni par atbildīgu dzīves veidu, vides resursu ilgtspējīgu izmantošanu un dabas vērtību saglabāšanas nepieciešamību.

Projekta uzdevumi

1. Vides sadaļas (rubrikas) DABAI PA VIDU izstrāde un iekļaušana esošā raidījuma ZAĻAIS STŪRIS ēterā visā projekta periodā. 2. Radīt dinamisku rubriku, lai tās saturs tiktu maksimāli uztverts ar interesi, nevis ar monotonas informācijas nodošanas palīdzību, veidojot saistošus, aptuveni 5 minūšu garus sižetus, dialogus, sabiedrības viedokļu atspoguļojumus, sarunas un intervijas. 3. Piesaistīt rubrikas ietvaros sabiedrībā zināmas un ar vidi asociējošās, labākās ētera personības – Māri Olti un Jāni Kļaviņu. 4. Projekta noslēdzoties, veikt pilnu tā norises analīzi, izdarīt secinājumus un iesniegt tos pasūtītājam.

Projekta rezultāti

1. Rubrikas klausīšanās reitingi (sasniegtās auditorijas apjoms un profils pēc TNS tā brīža jaunākajiem radio reitingu pētījumiem). 2. Noskaidrot klausītāju viedokli par rubriku un tās vērtējumu, piedāvājot anketas aizpildīšanu radio mājas lapā, projekta noslēgumā.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 15.01.2018
Īstenotājs Radio SWH
Rīga, Ganību dambis 24 D, LV-1005
Projekta kopējās izmaksas 33 697.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 17 669.55 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.