• Sākums >
  • Žurnāla “Putni dabā” pielikumi 2017. gadā

Žurnāla “Putni dabā” pielikumi 2017. gadā

Reģ Nr. 1-08/75/2017

Projekta mērķis

Izdot žurnāla “Putni dabā” trīs pielikumus dažādām auditorijām, ar kuru palīdzību rosināt pieaugušos, bērnus un jauniešus iesaistīties dabas aizsardzības pasākumos Latvijā.

Projekta uzdevumi

1. Sagatavot materiālus žurnāla pielikumiem un tos izdot. 2. Nodrošināt žurnāla pielikumu piegādi Latvijas publiskajām bibliotēkām (apmēram 800 bibliotēkas visā Latvijā), Latvijas skolām (vairāk nekā 800 skolas visā Latvijā) un LOB biedriem. 3. Nodrošināt žurnāla pielikuma pieejamību arī citiem interesentiem. 4. Publicēt žurnāla pielikumu elektroniski, t.sk. Vietnē http://putnidaba.lv, kā arī pēc iespējas izmantot jauno tehnoloģiju iespējas tā izplatīšanā, t.sk. Apzināt un izvērtēt jaunāko tehnoloģiju iespēju izmantošanu publicitātes paplašināšanā.

Projekta rezultāti

1. Izdoti trīs žurnāla pielikumi. 2. Publiskajām bibliotēkām (apmēram 800 bibliotēkas), skolām (vairāk nekā 800 skolas) un LOB biedriem izplatīti žurnāla pielikumi. 3. Nodrošināta žurnāla pieejamība jebkuram interesentam – žurnāls pieejams LOB un tās uzņēmumā „Motacilla”, kā arī tiek izplatīts citās tirdzniecības vietās. 4. Žurnāls elektroniski pieejams vietnē http://putnidaba.lv un apzinātas iespējas izmantot citas jaunās tehnoloģijas, lai ar dažādām saistošām un ērtām iespējām varētu uzzināt informāciju par putnu dzīvi, aizsardzības aktualitātēm, kā arī iespējām pašam aktīvi līdzdarboties putnu izpētes un aizsardzības jomā savā ikdienas darbībā, ko īpaši pastiprina aktivitāte sociālajos tīklos.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 15.01.2018
Īstenotājs Latvijas Ornitoloģijas biedrība
Rīga, Skolas iela 3, LV-1010
Projekta kopējās izmaksas 19 602.64 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 16 496.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.