• Sākums >
  • Pilotprojekta realizācija aprites ekonomikai atbilstošiem ēdiena piegādes iepakojuma risinājumiem

Pilotprojekta realizācija aprites ekonomikai atbilstošiem ēdiena piegādes iepakojuma risinājumiem

Reģ Nr. 1-08/72/2022

Projekta mērķis

Ēdiena piegādes un līdzņemšanas iepakojumu ilgtspējīgu risinājumu pilotprojekts, kura ietvaros tiks veikta pašreizējās situācijas priekšizpēte, aprites ekonomikai atbilstošu risinājumu piedāvājums un testēšana reālās dzīves apstākļos, kā arī praktisku priekšlikumu izstrāde risinājumu ieviešanai citviet.

Projekta uzdevumi

● veikt pašreizējās ēdiena piegādes situācijas priekšizpēti, tajā skaitā:; ○ biežāk izmantoto iepakojuma materiālu izmantošanas paradumu izpēti; ○ esošās loģistikas sistēmas izpēti, tās izmaksu izpēte; ● balstoties uz priekšizpēti, veidot piedāvājumu sistēmiskai ēdiena piegādes un līdzņemšanas iepakojuma risinājumiem, tajā skaitā pasākumos, ņemot vērā dzīves cikla analīzes elementus un ilgtspējības principus; ● realizēt pilotprojektu, kurā tiks veikti piedāvāto risinājumu testēšana reālās vides apstākļos; ● veikt praktisku priekšlikumu materiāla izstrādi pēc pilotprojekta realizācijas, tā rezultātu vieglai pārnesei citos uzņēmumos.

Projekta rezultāti

1. Veikta situācijas priekšizpēte un sagatavots 1 (viens) dokuments ar risinājumu piedāvājuma aprakstu; 2. Realizēts 1 (viens) pilotprojekts augstākminēto risinājumu testēšanai; 3. Sagatavots 1 (viens) praktisku priekšlikumu materiāls ar secinājumiem no pilotprojekta un ieteikumiem veiksmīga ilgtspējīga iepakojuma risinājuma ieviešanai reālās dzīves apstākļos.

Vadlīnija Multisektoriālie projekti
Realizācijas laiks 30.09.2023
Īstenotājs Zero Waste Latvija
Rīga, Struteles iela 3-2, LV-1046
Projekta kopējās izmaksas 53 302.30 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 53 302.30 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.