Zaļās Dzīves ABC

Reģ Nr. 1-08/72/2020

Projekta mērķis

Izglītojošu un informatīvu publikāciju un video materiālu veidošana par virzību uz aprites ekonomiku, par dabas kapitālu un komunikācija par aktuāliem vides politikas jautājumiem.

Projekta uzdevumi

Kopumā tiks izveidoti 24 oriģinālraksti un 6 video rullīši. Publikācijas tiks izvietotas ziņu portāla “Jauns.lv” speciāli izveidotā rubrikā “Zaļās dzīves ABC”, kā arī saturs tiks dublēts iknedēļas avīzē “Kas Jauns avīze” un veidotais saturs tiks reklamēts sociālajos tīklos Facebook un Instagram, kur tas tiek speciāli mērķēts uz vēlamo auditoriju - 254 608 “Nejaušo garāmgājēju”. Tādejādi tiks veicināta sabiedrības informēšana un izglītošana par aprites ekonomiku, dabas kapitālu un citiem aktuāliem vides politikas jautājumiem.

Projekta rezultāti

Izveidoti 24 oriģinālraksti un 6 video rullīši. Publikācijas izvietotas ziņu portāla “Jauns.lv” speciāli izveidotā rubrikā “Zaļās dzīves ABC”, kā arī saturs tiks dublēts iknedēļas avīzē “Kas Jauns avīze” un veidotais saturs tiks reklamēts sociālajos tīklos Facebook un Instagram, kur tas tiek speciāli mērķēts uz vēlamo auditoriju - 254 608 “Nejaušo garāmgājēju”.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 01.06.2021
Īstenotājs Izdevniecība "Rīgas Viļņi"
Rīga, Kaļķu iela 15-8, LV-1050
Projekta kopējās izmaksas 42 473.05 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 38 225.75 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 35 930.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.