• Sākums >
  • Žurnāls “Vide un Mēs”

Žurnāls “Vide un Mēs”

Reģ Nr. 1-08/6/2016

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir izveidot un izdot jaunu, krāsainu un dažādam mērķauditorijām interesantu un izglītojošu žurnālu “Vide un Mēs” par vides aizsardzību, videi draudzīgu dzīvesveidu, par vides un dabas aizsardzības aktualitātēm Latvijā un pasaulē.

Projekta uzdevumi

1. Izgatavot žurnāla “Vide un Mēs” māksliniecisko noformējumu un maketu žurnālam, kurš būtu ērti lasāms drukātā veidā un arī interneta vidē. Paredzēts izmantot dizainera- maketētāja pakalpojumus, kas līdz šim nav strādājis redakcijā un biedrībā, lai iegūtu jaunu un atšķirīgu vizuālo tēlu, kas uzrunātu vides tematikā ieinteresētos lasītājus un potenciālos lasītājus. 2. Informācijas iegūšana, analīze, rakstu rakstīšana. To veiks projekta vadītāja un redaktore sadarbībā ar korespondentiem, fotogrāfiem. 3. Žurnāla maketēšana, kļūdu labošana, sagatavošana drukāšanai, žurnāla drukāšana, pēcapstrāde, izplatīšana mazumtirdzniecībā un bezmaksas eksemplāru piegāde. To veiks projektu vadītāja un redakcijas darbinieki. 4. Informācijas publicēšana interneta vidē – žurnāla ievietošana lejupielādei mājas lapās www.ntz.lv un www.lvafa.gov.lv. 5. Publikācijas sociālajos tīklos, diskusiju rosināšana par žurnāla rakstu tēmām. To veiks projekta vadītāja un redakcijas personāls. 6. Datu apkopošana par projekta gaitu un rezultātiem, to analīze. To veiks projekta vadītāja sadarbībā ar redakciju pēc katra žurnāla numura iznākšanas un projekta noslēgumā kopumā

Projekta rezultāti

1. Sagatavoti, izdoti un izplatīti žurnāla “Vide un Mēs” četri numuri, katrs 1000 eksemplāri, krāsaini, 60 lpp.. ik pēc 3 mēnešiem. 2. Izveidots žurnāla dizains, kurš tiek izmantots žurnāla maketēšanā un komunikācijā ar lasītājiem interneta vidē. 3. Apkopota statistika un veikts pašvērtējums par projekta ieviešanu.

Vadlīnija Plašsaziņas līdzekļu darbība un izdevējdarbība vides izglītības jomā
Realizācijas laiks 31.01.2017
Īstenotājs Abavas ielejas attīstības centrs
Kandava, Kandavas novads, Kūrorta iela 1b, LV-3120
Projekta kopējās izmaksas 41 440.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 33 140.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.