• Sākums >
  • VVD inspekcijas funkcijas kvalitātes paaugstināšana

VVD inspekcijas funkcijas kvalitātes paaugstināšana

Reģ Nr. 1-08/67/2017

Projekta mērķis

Stiprināt Valsts vides dienesta (turpmāk – VVD) kontroles, licencēšanas un uzraudzības veiktspēju zemes dzīļu izmantošanas kontroles jomā, izmantojot inovatīvas pieejas iespējas (vai varbūt metodes).

Projekta uzdevumi

1. No Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras (LĢIA ) iegūto aerolāzerskenēšanas datu apstrāde par zemes reljefu un aktuālo situāciju Centrālajā, Kurzemes un Zemgales daļai līdz vides inspekcijas darbā izmantojamam līmenim, kas ir karjeru virsmu vizualizācija OPEN GIS programmatūrā; 2. Projekta ietvaros paredzēts no sertificētu mērnieku veiktajiem pakalpojumiem iegūt digitālu grafisko informāciju par zemes reljefu un aktuālo situāciju 20 problemātiskajās zemes dzīļu izstrādes vietās, izmantojot aviācijas lāzerskenēšanas metodi Vidzemes un Latgales reģionos.

Projekta rezultāti

Realizējot projektu tiks iegūta un nodota precīza digitāli grafiskā informācija par zemes reljefu un aktuālo situāciju 20 zemes dzīļu izstrādes vietās, izmantojot aviācijas lāzerskenēšanas metodi, kuru varēs izmantot Valmieras, Madonas, Daugavpils un Rēzeknes RV. Tiks veikta no LĢIA iegūto aerolāzerskenēto datu apstrāde Latvijas Centrālajai, Kurzemes un Zemgales daļai līdz vides inspekcijas darbā izmantojamam līmenim, kas ir karjeru virsmu vizualizācija OPEN GIS programmatūrā un šī digitāli grafiskā informācija tiks nodota Liepājas, Ventspils, Jelgavas, Lielrīgas RVP darbam.

Vadlīnija Multisektoriālie projekti
Realizācijas laiks 01.11.2017
Īstenotājs Valsts vides dienests
Rīga, Rūpniecības iela 23, LV-1045
Projekta kopējās izmaksas 7 000.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 7 000.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 7 000.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.