• Sākums >
  • Nometne „Izzini dabas mākslu”

Nometne „Izzini dabas mākslu”

Reģ Nr. 1-08/67/2013

Projekta mērķis

Projekta mērķis attīstīt bērnos un jauniešos radošās prasmes un veicināt izpratni par dabu un ekoloģiju, izmantojot neformālās izglītības metodes.

Projekta uzdevumi

1. Noorganizēt nometni ar radošuma, mākslas un ECO materiālu darbnīcām. 2. Ar darbnīcu palīdzību attīstīt un pilnveidot bērnos un jauniešos iniciatīvu, talantu un radošumu. 3. Dabai draudzīga un ekoloģiska dzīvesveida popularizēšana bērniem un jauniešiem. 4. Motivēt bērnus un jauniešus uzlabot savu dzīves kvalitāti un celt pašapziņu mērķtiecīgi un radoši pavadot brīvo laiku.

Projekta rezultāti

1. Nometnē būs piedalījušies 30 sociālajam riskam pakļauti un audžuģimenēs augoši bērni (vecumā no 7-25 gadiem). 2. Tiks nodrošināta radošuma, mākslas un dabas materiālu izzināšana ar iespēju praktiski piedalīties vismaz 5 radošuma, mākslas un ECO materiālu darbnīcās. 3. Projekta rezultātā 30 nometņu dalībniekiem tiks attīstītas sadarbības, plānošanas, līderisma un komunikācijas prasmes. 4. Tiks celta bērnu un jauniešu pašapziņa, pašvērtība un iegūti jauni draugi. 5. Bērni un jaunieši saņems neaizmirstamu piedzīvojumu, kas sniegs jaunu pieredzi, paplašinās viņu redzesloku un izpratni par līdzcilvēkiem un dabā notiekošo.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 12.04.2013
Īstenotājs Nodibinājums-Sociālo pakalpojumu aģentūra "Ģimenes krīzes centrs"
Rīga, Elizabetes iela 75, LV-1050
Projekta kopējās izmaksas 9 479.17 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 4 738.16 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.