Dabnīca

Reģ Nr. 1-08/66/2019

Projekta mērķis

Projekta ilgtermiņa mērķis ir veicināt AS Radio SWH plašās klausītāju auditorijas pastāvīgu izglītošanu un paliekošas izpratnes veidošanu par atbildīgu dzīves veidu, vides resursu ilgtspējīgu izmantošanu un dabas vērtību saglabāšanas nepieciešamību. Projekta ietvaros mērķis ir izveidot mūsdienīgu, interesantu, saistošo un dinamisku diskusiju raidījumu platformu “DABNĪCA”, lai informētu un izglītotu Radio SWH klausītājus par vides jautājumiem, t.sk., atbildīgu dzīvesveidu, vides resursu ilgtspējīgu izmantošanu un dabas vērtību saglabāšanas nepieciešamību.

Projekta uzdevumi

Tiks veikts sabiedrības viedokļa monitorings – gan analizējot sociālajos tīklos un mājas lapā saņemto atgriezenisko saiti, gan veicot regulāras ielu intervijas, kas pēcāk tiks atspoguļotas katrā raidījumā.

Projekta rezultāti

1. Radio SWH ēterā izskanējuši 15 oriģināli, vides izglītības sadaļas raidījumi “DABNĪCA”: ceturtdienās, laikā no plkst. 15:10 – 15:25 2. Izskanējuši raidījuma pašreklāmas džingli: 6x katrā no 15 projekta nedēļām, ārpus raidījuma laika, Radio SWH ēterā, darba dienās, dienas laikā no plkst. 7:00 – 19:00. Katru nedēļu pašreklāmas džingls tiek saturiski pielāgots nedēļas raidījuma tēmas popularizēšanai, piesakot tēmu, viesi un kopējo ieskatu raidījumā. Kopā projekta ietvaros pašreklāmas džingli izskanēs 90 reizes. 3. Pašreklāmas džinglos, vizuālos materiālos, piemēram, mājas lapas sadaļā, sociālo tīklu materiālos un citur – iekļauta norāde, ka vides izglītības sadaļas raidījumus finansiāli atbalsta LVAF. 4. Katra raidījuma sasniegtā auditorija ir vismaz 24 600 unikāli klausītāji pēc Kantar TNS radio auditorijas pētījuma datiem, kopējā periodā sasniedzot 369 000 auditoriju kontaktus. Kopējā sasniedzamā auditorija (t.sk. ar vides izglītības sadaļas raidījuma “DABNĪCA” pašreklāmām ārpus raidījuma) lēšama vismaz 479 tūkstoši unikālu klausītāju. 5. Katrs vides izglītības sadaļas raidījums tiks identificēts ar unikālu saiti (linku), kas nosaukumā saturēs sadaļas tēmas būtību. Ar minēto saiti būs iespējams dalīties – gan sociālajos tīklos, gan noklausīties audio failu, atverot nosūtīto saiti. 6. Vides izglītības sadaļas raidījumiem tiks izstrādāta un nodrošināta unikāla audio identitāte, tostarp, atpazīstama raidījuma galviņa, noslēgums, diskusiju fons un pašreklāmas audio “gulta” – lai paaugstinātu raidījuma atpazīstamību, uztveri un izpratni. 7. Vides izglītības sadaļas raidījumiem tiks izstrādāts unikāls vizuālais materiāls, kas papildināts ar saukli “DABNĪCA – KUR TOP SVAIGAS DOMAS”, kā arī ar saistošo atsauci uz LVAF finansiālo atbalstu. Minētais vizuālais identitātes elements tiks izmantots gan vides izglītības sadaļas raidījuma mājas lapas dizainā, gan nodrošinot saziņu Radio SWH sociālo tīklu kontos. 8. Katrā raidījumā tiks iekļauta iegūtās atgriezeniskās saites retrospekcija – gan spilgtāko komentāru saturs, gan ielu intervijās aptaujāto respondentu atbilžu retrospekcija

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.12.2019
Īstenotājs Radio SWH
Rīga, Ganību dambis 24 D, LV-1005
Projekta kopējās izmaksas 13 500.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 12 150.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 12 150.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.