• Sākums >
  • Rubrika par atbildīgu dzīves veidu raidījumā “Preses Klubs”

Rubrika par atbildīgu dzīves veidu raidījumā “Preses Klubs”

Reģ Nr. 1-08/66/2017

Projekta mērķis

Izglītot un ieinteresēt sabiedrību par aktualitātēm, kas saistītas ar atbildīgu un videi draudzīgu dzīvesveidu, vides resursu ilgtspējīgu izmantošanu, dabas vērtību saglabāšanas nepieciešamību, kā arī atkritumu šķirošanu un vides apziņas veicināšanu, sabiedrībai saprotamā veidā, lai kopīgi virzītos uz mērķi – sabiedrība kā pret vidi atbildīgs kopums.

Projekta uzdevumi

1. Veidot zināt gribošu, atbildīgu un iesaistīties gatavu sabiedrību par vides aktuālajām tēmām. 2. Skaidrot, kā cilvēks ar savu rīcību tieši ietekmē vides procesus un vides ilgtspējīgu attīstību. 3. Skaidrot dabas vērtību saglabāšanas nepieciešamību. 4. Skaidrot aprites ekonomikas jautajumus, piemēram, atkritumu šķirošanas nozīmību, katra indivīda iesaisti aprites ekonomikas veicināšanā valstī. 5. Sabiedrības informēšanā iesaistīt jomas speciālistus, lai sniegtu kvalitatīvu un patiesu situācijas apskatu. 6. Iesaistīt Latvijas viedokļa līderus sabiedrības informēšanā un likt aizdomāties par atbildīgu dzīves veidu.

Projekta rezultāti

1. Kopumā izveidoti 40 raidījumi, iekļaujot vides rubriku. 2. Katrā raidījumā izveidoti 40 sižets vai informatīvs video par atbildīgu dzīves veidu (katra sižeta garums 1 minūte līdz 1,5 min.). 3. Izvietotas vismaz 600 pašreklāmas par rubriku “Atbildīgs dzīvesveids”. 4. Izvietotas publikācijas interneta medijos, presē, sociālajos tīklos un radio. 5. Piesaistīti jomas speciālisti rubrikas izveidē (dalībnieki sižetos vai raidījumā) 6. Izveidota raidījuma rubrikas vizuālā identitāte. 7. Izvietoti raidījumi internetā un pieejami skatītajiem neierobežotu laiku.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 14.08.2017
Īstenotājs TV Latvija
Rīga, Blaumaņa iela 32, LV-1011
Projekta kopējās izmaksas 71 821.50 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 60 036.30 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 35 000.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.