Vides jaunumi

Reģ Nr. 1-08/65/2019

Projekta mērķis

Projekta īstermiņa mērķis ir piedāvāt Latvijas sabiedrībai pētniecisku un izglītojošu saturu par vides aizsardzībai svarīgiem šā brīža jautājumiem, kā piemēram, plastmasas apmēru samazināšana, jaunu produktu radīšana caur resursu atkārtotu izmantošanu utml. Tieši ikdienas aktualitāšu analīze ļauj sniegt plašāku ieskatu vides aizsardzības ilgtermiņa jautājumos. Rubrikas ilgtermiņa mērķis ir informēt sabiedrību, ka klimata pārmaiņas un patērētāju paradumi ietekmēs ne tikai mūsu paaudzes cilvēkus vai tikai kādu konkrētu vietu pasaulē, bet gan jau kļūst par cilvēces globālu izaicinājumu.

Projekta uzdevumi

Latvijas Radio nav atsevišķas vides rubrikas, kas analizētu tieši vides aspektu ietekmi uz ikdienas dzīvi. Ir atsevišķi ziņu sižeti un raidījumi, kas cenšas uz aktuālajiem vides izaicinājumiem sniegt tūlītējas atbildes, bet nav vienotas rubrikas, kas censtos iedot ilgtermiņa globālo izaicinājumu skatu. Šāda rubrika palīdzētu sasniegt to auditorijas daļu, kas ikdienā neaizdomājas par cilvēka ietekmes uz vidi plašumu.

Projekta rezultāti

Izveidotas 8 vides izglītības sadaļas "Vides jaunumi". Katra vides izglītības sadaļa tiek sagatavota 8 minūšu garumā, kas tiks pārraidīta LR1 raidījumā “Labrīt” ap plkst.8.15, katras vides izglītības sadaļas plānotā auditorija virs 100 tūkstošiem klausītāju. Vides izglītības sadaļas atsevišķi tiks publicētas interneta vietnē www.izzinasimpulss.lv sadaļā “Vides jaunumi”.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.12.2019
Īstenotājs K2 Production
Rīga, Miera iela 76-35, LV-1013
Projekta kopējās izmaksas 6 921.20 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 5 239.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 5 239.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.