• Sākums >
  • Vides Fakti - sabiedrības vides apziņas veicināšana paplašinātās mediju platformās

Vides Fakti - sabiedrības vides apziņas veicināšana paplašinātās mediju platformās

Reģ Nr. 1-08/64/2020

Projekta mērķis

Projekta “Vides Fakti - sabiedrības vides apziņas veicināšana paplašinātās mediju platformās” mērķis ir veidot vienotu un spēcīgu TV, interneta medija un ar tiem saistīto sociālo mediju vides saturu, kas kļūst par nozīmīgu sabiedriskās domas veidotāju vides un dabas aizsardzības jomā. Mērķis - informēt, izglītot un aktīvi iesaistīt pret vidi atbildīgā rīcībā plašu Latvijas sabiedrību.

Projekta uzdevumi

Sstratēģiskais mērķis - iesaistīt satura veidošanā vadošās vides sabiedriskās organizācijas, viedokļa līderus, vides un dabas aizsardzības jomas speciālistus, dažādu jomu pārstāvjus, kas ar savu piemēru veicina un iedvesmo sabiedrību rīkoties pret vidi un dabas resursiem atbildīgi, un ilgtspējīgi.

Projekta rezultāti

Sasniedzamie galvenie rezultāti – 1. Vides jomā informēta, izglītota un aktīvā rīcībā iesaistīta plaša Latvijas sabiedrisko mediju auditorija (Latvijas Televīzija, portāls LSM.LV) un sociālo tīklu lietotāji populārākajās platformās (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube), kas aptver visu Latvijas teritoriju, dažādas vecuma grupas un primāri izvirzītās mērķauditorijas – ieinteresētos, amatierus un nejaušos “garāmgājējus”. 2. Izveidoti un pārraidīti saturiski, un tehniski augstvērtīgi 40 LTV1 specializētie vides raidījumi Vides Fakti. 3. Izveidota un saturiski pilnvērtīgi uzturēta Vides Fakti vides sadaļa portālā LSM.LV, kas tiks popularizēta ar portāla un raidījuma sociālo tīklu palīdzību. 4. Ar aktuālo vides informāciju un izglītojošu saturu aktīvi uzturēti un nodrošināti raidījuma Vides Fakti sociālie tīkli Facebook, Instagram, Twitter un tiešsaistes video straumēšanas kanāls YouTube.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.07.2021
Īstenotājs Finger Film Production
Rīga, Mālu iela 5, LV-1058
Projekta kopējās izmaksas 154 296.67 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 138 867.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 138 867.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.