Novadi zaļo

Reģ Nr. 1-08/63/2020

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir sagatavot kvalitatīvu saturu par vides tematiku, ko atklāt ar daudzveidīgām žurnālistikas metodēm un piedāvāt plašai auditorijai caur profesionāliem mediju kanāliem, kas izpelnījušies reģionu iedzīvotāju atpazīstamību un uzticamību. Projekta aktivitātes plānots īstenot 12 mēnešu garumā, publikācijās un videmateriālos atklājot 12 dažādas vides tēmas, par kurām , internetā un sociālajos tīklos vēstīsim vismaz reizi divās nedēļās, televīzijas ēterā un drukātajā presē - vismaz reizi mēnesī.

Projekta uzdevumi

1. Auditorijas pētījums pirms projekta žurnālistikas materiālu cikla. 2. Multimediāli žurnālistikas materiāli par tēmu – Biotopu kopšanas un dabas atjaunošanas pasākumi Latvijā īpaši aizsargājamās dabas teritorijās. 3. Multimediāli žurnālistikas materiāli par tēmu – Zivju resursu stāvoklis iekšzemes ūdeņos un Baltijas jūrā. 4. Multimediāli žurnālistikas materiāli par tēmu – Pašvaldības iniciatīvas dabas aizsardzības jomā. 5. Multimediāli žurnālistikas materiāli par tēmu – Notekūdeņu attīrīšana. 6. Multimediāli žurnālistikas materiāli par tēmu – Videi draudzīgs pārtikas patēriņš. 7. Multimediāli žurnālistikas materiāli par tēmu – Aprites ekonomikas attīstība. 8. Multimediāli žurnālistikas materiāli par tēmu – Atkritumu apjoma mazināšana. 9. Multimediāli žurnālistikas materiāli par tēmu – Dažādu sektoru uzņemumu videi draudzīgas prakses. 10.Multimediāli žurnālistikas materiāli par tēmu – Ietekmes uz vidi mazināšana lauksaimniecībā. 11.Multimediāli žurnālistikas materiāli par tēmu – Upju un ezeru ekoloģiskais stāvoklis. 12. Multimediāli žurnālistikas materiāli par tēmu – Biotopi Latvijas dažādās ekosistēmas. 13. Multimediāli žurnālistikas materiāli par tēmu – Bioloģiski augstvertīgu zālāju apsaimniekošana. 14. Auditorijas pētījums pēc projekta žurnālistikas materiālu cikla.

Projekta rezultāti

Projekta pamatideja ir veidot kopīgu mediju saturu par 12 dažādām tēmām, ko publicēt galvenokārt interneta vidē, tv ēterā un arī drukātajos medijos, kas pēc TNS ziņām sasniedz un kvalitatīvi spēj uzrunāt plašu auditoriju Latvijas reģionos.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 31.08.2021
Īstenotājs Kurzemes Vārds
Liepāja, Pasta iela 3, LV-3401
Projekta kopējās izmaksas 69 530.30 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 62 577.27 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 62 577.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.