• Sākums >
  • Metāllūžņu apsaimniekošanas laukuma standarta un praktiska ceļveža metāllūžņu un nolietoto transportlīdzekļu pareizai klasificēšanai izstrāde

Metāllūžņu apsaimniekošanas laukuma standarta un praktiska ceļveža metāllūžņu un nolietoto transportlīdzekļu pareizai klasificēšanai izstrāde

Reģ Nr. 1-08/60/2022

Projekta mērķis

Ceļveža izstrāde uzlabos metāllūžņu apsaimniekošanas darbības Latvijā un nodrošinās vienotas sistēmas izveidi. Izstrādātais materiāls atvieglos gan operatoru, gan VVD inspektoru darbu, attiecīgi tiks veicināta pareiza un legāla nolietoto transportlīdzekļu apsaimniekošana, nodrošinot normatīvo aktu prasībām atbilstošu nodošanu, apstrādi un reģenerāciju.

Projekta uzdevumi

1. Normatīvo aktu apkopojums un izpēte. 2. Valsts vides dienesta izstrādāto vadlīniju un rokasgrāmatu apkopojums, un analīze. 3. Ceļveža struktūras izstrāde. 4. Metāllūžņu apsaimniekošanas laukumu standarta (kritēriju) izstrāde. 5. Metāllūžņu un nolietoto transportlīdzekļu atkritumu kodu klasifikatora izstrāde, katras klases apraksta izstrāde. 6. Nepieciešamo korekciju veikšana. 7. Ceļveža noformēšana, tajā skaitā mākslinieciskais noformējums. 8. Prezentāciju sagatavošana. 9. Klātienes semināru organizēšana operatoriem.

Projekta rezultāti

1. Izstrādātas metāllūžņu apsaimniekošanas laukuma standarts un praktiskais ceļvedis metāllūžņu un nolietoto transportlīdzekļu pareizai klasificēšanai. 2. Klātienes semināri metāllūžņu un nolietoto transportlīdzekļu apsaimniekošanas operatoriem (iesaistot vismaz 50% no nozarē strādājošajiem operatoriem).

Vadlīnija Multisektoriālie projekti
Realizācijas laiks 31.12.2023
Īstenotājs Baltijas metāllūžņu pārstrādātāju asociācija
Rīga, Granīta iela 13A, LV-1057
Projekta kopējās izmaksas 28 395.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 28 395.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 28 395.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.