• Sākums >
  • Tematiskā vides sadaļa "Zaļā Latvija"

Tematiskā vides sadaļa "Zaļā Latvija"

Reģ Nr. 1-08/60/2019

Projekta mērķis

Informēt un izglītot sabiedrību par atbildīgu dzīvesveidu, vides resursu ilgtspējīgu izmantošanu un dabas vērtību saglabāšanas nepieciešamību. Radīt Latvijas iedzīvotājiem izpratni un vajadzību par ilgtspējīgu attīstību, kā, saglabājot dabas vērtības un vides kvalitāti un izmantojot vietējos resursus, dzīvot tīrā un sakārtotā vidē – zaļākajā valstī pasaulē.

Projekta uzdevumi

Atklājot lielākās problēmas – pašreizējo resursu nepārdomātu un negausīgu dabas resursu patēriņu, tā ietekmi uz klimata pārmaiņām – norādīt uz nepieciešamību ieviest aprites ekonomiku un uz praktiskiem dabas daudzveidības saglabāšanas un resursu ilgtspējīgas izmantošanas ieguvumiem. kas var īstenoties tikai ar zaļo ekonomiku, atbildīgu dzīvesveidu, pārdomātu un konsekventu rīcību un pilsoniskās sabiedrības līdzdalību lēmumu pieņemšanā.

Projekta rezultāti

1. Ar vides ielikuma drukātās versijas izplatību sasniegt kopējo mērķa auditoriju 104 000 tūkstoši lasītāju; 2. Ar vides ielikuma elektroniskās versijas izplatību sasniegt vidējo mērķa auditoriju 500 000 tūkstoši lasītāju

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.12.2019
Īstenotājs Latvijas Mediji
Rīga, Toma iela 4, LV-1003
Projekta kopējās izmaksas 22 046.20 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 19 841.58 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 15 160.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.