• Sākums >
  • Ludzas Zeme – atbildīgs dzīvesveids

Ludzas Zeme – atbildīgs dzīvesveids

Reģ Nr. 1-08/59/2019

Projekta mērķis

Projekta īstermiņa mērķis – informēt Ludzas Zemes lasītājus par šobrīd aktuālajām problēmām, kas skar vides tematiku. Projekta ilgtermiņa mērķis – panākt, lai iedzīvotāji biežāk aizdomājas par vides tematiku, lai, piemēram, veikalā paņem mazāk plastmasas maisiņus vai, lai izvēlas maisiņus, kur izmantoti otrreiz pārstrādājami materiāli. Lai iedzīvotāji vairāk izprot ar dabu saistītās problēmas, lai arī savos dzīves paradumos ilgtermiņā sāktu domāt “zaļi”.

Projekta uzdevumi

1. Sagatavot 10 rakstus publikāciju veidā par projektā “Ludzas Zeme – atbildīgs dzīvesveids” paredzētajām aktivitātēm laikrakstā Ludzas Zeme, katrs raksts aizņems vismaz vienu A3 formāta lappusi, katrā rakstā būs vismaz 6500 raksta zīmes ar atstarpēm kopā ar fotogrāfijām, kas attiecas uz publikāciju. 2. Sagatavot 10 periodiskā izdevuma Ludzas Zeme projektā “Ludzas Zeme – atbildīgs dzīvesveids” paredzēto publikāciju pilna satura apjoma publicēšana un bezmaksas pieejamība laikraksta mājaslapā ludzaszeme.lv projekta īstenošanas laikā un vismaz vienu gadu pēc projekta īstenošanas. 3. Sagatavot 10 projekta “Ludzas Zeme – atbildīgs dzīvesveids” rakstu pieteikumus sociālajā tīklā Facebook laikraksta Ludzas Zeme lapā (https://www.facebook.com/ludzaszeme/) ar virsrakstu, fotogrāfiju, ar izeju, nospiežot, uz konkrēto tematisko rakstu mājaslapā ludzaszeme.lv.

Projekta rezultāti

1. 10 raksti publikāciju veidā par projektā “Ludzas Zeme – atbildīgs dzīvesveids” paredzētajām aktivitātēm laikrakstā Ludzas Zeme, katrs raksts aizņems vismaz vienu A3 formāta lappusi, katrā rakstā būs vismaz 6500 raksta zīmes ar atstarpēm kopā ar fotogrāfijām, kas attiecas uz publikāciju. 2. 10 periodiskā izdevuma Ludzas Zeme projektā “Ludzas Zeme – atbildīgs dzīvesveids” paredzēto publikāciju pilna satura apjoma publicēšana un bezmaksas pieejamība laikraksta mājaslapā ludzaszeme.lv projekta īstenošanas laikā un vismaz vienu gadu pēc projekta īstenošanas. 3. 10 projekta “Ludzas Zeme – atbildīgs dzīvesveids” rakstu pieteikumi sociālajā tīklā Facebook laikraksta Ludzas Zeme lapā (https://www.facebook.com/ludzaszeme/) ar virsrakstu, fotogrāfiju, ar izeju, nospiežot, uz konkrēto tematisko rakstu mājaslapā ludzaszeme.lv.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 31.12.2019
Īstenotājs Ludzas Zeme
Ludza, 1. maija iela 5, LV-5701
Projekta kopējās izmaksas 5 245.50 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 4 720.95 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 4 721.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.