• Sākums >
  • Akcija “Piedzīvo dabā” ar tematisko ievirzi “Cik ienes - tik iznes”

Akcija “Piedzīvo dabā” ar tematisko ievirzi “Cik ienes - tik iznes”

Reģ Nr. 1-08/58/2019

Projekta mērķis

Informēt sabiedrību caur akciju “Piedzīvo dabā” par cilvēka uzvedību dabā, par dabai draudzīgu paradumu izkopšanu, par uzvedību mežā, pļavā, purvā, upē, ezermalā un citviet dabā. Kā arī par šogad aktuālo Latvijā un pasaulē - patērētāju atkritumu samazināšas iespējām, izmainot savus ikdienas paradumus.

Projekta uzdevumi

Akcijas ietvaros plānots informēt un izglītot sabiedrību atbildīgas vides un dabas resursu izmantošanas jomā. Akcijas laikā plānotas vairākas praktiskas aktivitātes – darbnīcas 6 bērnu un jauniešu nometnēs. Noslēguma pasākums „Tūrisma salidojums”.

Projekta rezultāti

Plānots ir iesaistīt un izglītot vismaz 420 Latvijas iedzīvotājus (tajā skaitā bērnus) par aktīvās atpūtas iespējām un videi draudzīgu dzīvesveidu nacionālās akcijas “Piedzīvo dabā” par tēmu “Cik ienes - tik iznes” ietvaros. Popularizēt aktīvo atpūtu dabā un videi draudzīgu dzīvesveidu, iesaistot pasākuma mērķauditoriju vides izglītības un audzināšanas aktivitātēs. Netiešā labuma guvēji no projekta realizācijas – iesaistīto personu ģimenes locekļi, kuriem šī informācija tiks nodota tālāk. Kā arī mediju auditorija.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 15.12.2019
Īstenotājs Zivju gani
Ērgļi, Jumurdas iela 7-17, LV-4840
Projekta kopējās izmaksas 13 633.62 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 10 000.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.