• Sākums >
  • Saimniekojam taupīgi un zaļi

Saimniekojam taupīgi un zaļi

Reģ Nr. 1-08/58/2017

Projekta mērķis

Sniegt laikraksta „Bauska Dzīve” un interneta portāla lasītājiem daudzveidīgas izglītojošas un rosinošas publikācijas par videi draudzīgu un atbildīgu dzīvesveidu, vides resursu saimniecisku un ilgtspējīgu izmantošanu un dabas vērtību saglabāšanas nepieciešamību. Šo mērķi īstenot 8 drukātos pielikumos, kā arī tos elektroniskā versijā ievietojot gan www.bauskasdzive.lv; gan „Lursoft” laikrakstu bibliotēkā.

Projekta uzdevumi

1. Sagatavot publicēšanai un izdot astoņus informatīvus, izglītojošus un pētnieciskus pielikumus, katru uz 4 lappusēm. 2. Sabiedrību – „Bauskas Dzīves” auditoriju – informēt par iepriekš minētajiem vides jautājumiem, izglītot vides tēmās. 3. Ar aprakstīto ļaužu, iestāžu un uzņēmumu piemēriem auditoriju iedvesmot un rosināt pārmaiņām uz patiesi atbildīgu dzīvesveidu – pārmaiņām sevī, ģimenē, darbavietā, lai saimniekotu taupīgi un zaļi.

Projekta rezultāti

1.Drukātā formātā izdoti astoņi informatīvi, izglītojoši un pētnieciski laikraksta pielikumi, katrs uz 4 lappusēm; 2. Katrs no astoņiem pielikumiem bez maksas lasāms laikraksta interneta vietnē bauskasdzive.lv. 3. Pēc „Bauskas Dzīves” iepriekš veiktās anketēšanas un lasītāju fokusgrupas atziņu pētījuma, - vides tēmas interesē ap 65% no 20 000 lielās izdevuma auditorijas (auditoriju uzrāda TNS). Tiek uzskaitītas lasītāju atsauksmes, tālruņa zvani, skatījumi un komentāri www.bauskasdzive.lv, kā arī skatījumi facebook „Bauskas Dzīves” lapā. Visi šie rādījumi objektīvi pārbaudāmi.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 15.01.2018
Īstenotājs Bauskas dzīve
Bauska, Rīgas iela 51, LV-3901
Projekta kopējās izmaksas 4 984.18 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 4 186.29 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.