• Sākums >
  • Pielikuma "Zaļā istaba" izdošana

Pielikuma "Zaļā istaba" izdošana

Reģ Nr. 1-08/56/2017

Projekta mērķis

Panākt, lai ap 8 tūkstošiem mājsaimniecību kļūtu zinošākas par vides jautājumiem, potenciālo un reālo ietekmi uz vidi un iespējamiem problēmsituāciju risinājumiem, pakāpeniski aizvien reālāk apzinoties katra iedzīvotāja kā indivīda un visas sabiedrības kopumā lēmumu pieņemšanas nozīmīgumu vides saglabāšanas jomā.

Projekta uzdevumi

1. Veikt Liepājas pilsētas un tuvāko novadu iedzīvotāju informēšanas darbu, piedāvājot vides tematikai veltītu ikmēneša pielikumu "Zaļā istaba" 4 lappušu apjomā lielākajā reģionālajā laikrakstā Latvijā "Kurzemes Vārds". 2. Papildus nodrošināt arī šīs pašas informācijas pieeju reģionālā portāla liepajniekiem.lv auditorijai, tādējādi uzrunājot gan tradicionālās preses piekritējus, gan interneta lietotājus.

Projekta rezultāti

Pēc projekta beigām būs izdoti 7 tematisie pielikumi 4 lappušu apjomā katrs, reizi mēnesī no maija līdz decembrim, trešdienā, katrā no numuriem būs aktualizētas divas prioritārās tēmas – viena par aprites ekonomiku, bet otra par dabas aizsardzību un bioloģiskās daudzveidības saglabāšanu, būsim snieguši padomus videi draudzīgai dzīvei, uzrunājot dažādu paaudžu un interešu auditoriju, ko ļauj Liepājas reģionālā laikraksta specifika, kopumā uzrunājot ap 8 tūkstošiem mājsaimniecību izdodot pielikumu "Zaļā istaba" ne mazāk kā 7600 eksemplāros, sasniedzot 37 tūkstošus lasītāju (TNS jaunākā preses auditorijas pētījuma - 2016. gada rudens - dati), kā arī pārpublicējot visus sagatavotos rakstus portālā www.liepajniekiem.lv.

Vadlīnija Plašsaziņas līdzekļu darbība un izdevējdarbība vides izglītības jomā
Realizācijas laiks 10.01.2018
Īstenotājs Kurzemes Vārds
Liepāja, Pasta iela 3, LV-3401
Projekta kopējās izmaksas 9 017.37 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 7 441.87 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.