• Sākums >
  • Žurnāla "MMD" vides izglītības sadaļa

Žurnāla "MMD" vides izglītības sadaļa

Reģ Nr. 1-08/54/2017

Projekta mērķis

Projekta virsmērķis – vides procesus izprotošs, dabas aizsardzību aktīvi atbalstošs un praktiskajā darbībā vides aizsardzības konkrētus paņēmienus pārzinošs un īstenojošs lasītājs. Tiešais mērķis – turpināt attīstīt žurnāla "MMD" dabas sadaļu, balstoties uz nekomerciāla rakstura informāciju, lai mērķauditorijai skaidrotu dabas un vides aizsardzības (t.sk. atkritumu apsaimniekošanas, aprites ekomnomikas ) nepieciešamību un labo praksi – saudzīgu, atbildīgu, ilgtspējīgu attieksmi pret vidi.

Projekta uzdevumi

1. Sagatavot (pasūtīt, uzrakstīt, rediģēt, ilustrēt, maketēt utt.) "MMD" dabas sadaļai pieteiktos tematiskos materiālus atbilstoši projekta tēmu pasniegšanas koncepcijā minētajam un publicēt tos žurnāla 2017. gada marta/ aprīļa, maija/jūnija, jūlija/augusta, septembra/oktobra, novembra/decembra un 2018. gada janvāra/februāra izdevumā. Sagatavojot materiālus, īpaši ņemt vērā projektu konkursa nolikumā minēto – tēmas pasniegšanā nepieciešams atspoguļot ar attiecīgo tēmu saistīto sabiedrības grupu, nozaru vai tieši iesaistīto institūciju un personu viedokli, ja vien tas vispār iespējams konkrētā raksta tematikas un formas (piemēram, fotostāsta) ietvaros. 2. Izdot visus iepriekš minētos žurnāla "MMD" numurus – paredzētajā laikā projektā minētajā apjomā un tirāžā. 3. Nodrošināt, ka projekta ietvaros veidotās publikācijas tiek publicētām un ir bezmaksas pieejamas MMD interneta vietnē www.zurnals-mmd.lv atbilstoši projektu konkursa nolikuma prasībām.

Projekta rezultāti

Lasītāju zināšanu līmeni, kas ir projekta virsmērķis, izmērīt ir sarežģīti, taču interesi par projektā izvēlētajām tēmām apliecina gan žurnāla pirkšanas un abonēšanas rādītāji, gan lasītāju atsauksmes, gan iegūto zināšanu reāla izmantošana savās ikdienas gaitās. Tādēļ vienīgie reāli izmērāmie projekta rezultāti, neapšaubāmi, būs pieteikto tēmu un materiālu klātbūtne katrā no plānotajiem žurnāla numuriem un bezmaksas pieeja šiem materiāliem (kopapjoms projekta noslēgumā – 164 žurnāla lpp) "MMD" interneta vietnē www.zurnals-mmd.lv.

Vadlīnija Plašsaziņas līdzekļu darbība un izdevējdarbība vides izglītības jomā
Realizācijas laiks 15.01.2018
Īstenotājs Dumpis
Rīga, Hospitāļu iela 36-28, LV-1013
Projekta kopējās izmaksas 17 919.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 14 211.30 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 8 000.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.