Dabā mācos, daru, dalos.

Reģ Nr. 1-08/46/2019

Projekta mērķis

Veidot jauniešu izpratni par videi draudzīgu rīcību un veicināt vides apziņas veidošanos izmantojot mūsdienīgas apmācību metodes – mācoties dabā, praktiski darot un daloties ar zināšanām.

Projekta uzdevumi

1. Noorganizēt ekspertu grupas tikšanās, sagatavot konkursa Nolikumu un noorganizēt tā izsūtīšanu Kandavas, Tukuma, Talsu un Kuldīgas novadu skolām. 2. Noorganizēt 8 apmācību pasākumus skolās kopā ar projekta ekspertiem, izmantojot Peer2peer jeb “skolēns skolēnam” metodi. 3. Noorganizēt noslēguma pasākumu aktīvākajiem projekta dalībniekiem. 4. Rezultātu novērtējuma izstrāde.

Projekta rezultāti

1. Sagatavots Nolikums par dalību projektā un izsūtīts skolām, publicēts biedrības sociālajos tīklos. Līdz 10.oktobrim pieteikušās vismaz astoņas klašu komandas no vismaz četrām dažādu novadu skolām dalībai projekta aktivitātēs. 2. Ekspertu grupa viesojusies katrā no skolām, kas pieteikusies projekta pasākumiem (vismaz astoņas klases no četriem novadiem). Noorganizētas 8 apmācības klātienē – diskusijas, spēles, prāta vētra par videi draudzīgu dzīvesveidu, nostiprinātas skolēnu prasmes filmēt un fotografēt, lietot sociālos tīklus. Pēc pasākumiem klātienē, skolēnu saņēmuši tiešsaistē uzdevumus, kas veicami patstāvīgi izpētot skolas apkārtni un iesaistot videi draudzīgu paradumu veidošanā visus skolas skolēnus. Uzdevumu rezultāti nosūtīti projekta ekspertiem. Tiešais dalībnieku skaits vismaz 100 skolēni. 3. Noorganizēta aktīvāko komandu (vismaz 8 komandas, kopā līdz 80 skolēni) savstarpēja tikšanās klātienē ārpus skolu telpām. Projekta laikā paveikto darbu prezentācija un tikšanās ar īpašo viesi – skolēnu autoritāti. 4. Izstrādāts un sagatavots projekta rezultātu novērtējums, kurā tiks ietverts: atsauksmes no skolēniem un skolotājiem – rakstiskas (anketas) un mutiskas (video), iesaistīto dalībnieku statistika, projektu pasākumu publicitāte sociālajos tīklos, komentāri.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.12.2019
Īstenotājs Abavas ielejas attīstības centrs
Kandava, Kandavas novads, Kūrorta iela 1b, LV-3120
Projekta kopējās izmaksas 11 000.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 9 900.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 9 900.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.