• Sākums >
  • Vides izziņas dienas nometne „Vasarā kā pasakā” 6-10 gadus veciem bērniem

Vides izziņas dienas nometne „Vasarā kā pasakā” 6-10 gadus veciem bērniem

Reģ Nr. 1-08/46/2013

Projekta mērķis

Rosināt bērnus ieraudzīt, iepazīt un izzināt Brocēnu pilsētas tuvējā apkārtnē mītošo kukaiņu sugas, lai veidotu saudzējošu attieksmi pret dzīvību.

Projekta uzdevumi

1. Pilnveidot zināšanas un izpratni par kukaiņiem un to dzīvi vasarā. 2. Veikt pētījumus par kukaiņiem, kuri dzīvo pilsētā, mežā, pie ezera. 3. Sniegt informāciju par drošības un pirmās palīdzības pasākumiem, mijiedarbojoties ar kukaiņiem. 4. Izveidot radošo darbu izstādi par tēmu: „Mēs kukaiņu valstībā.” 5. Izstrādāt metodisko materiālu par tēmu: „Brocēnu kukaiņi”. 6. Izveidot māju kukaiņiem p.i.i. „Mūsmājas” teritorijā.

Projekta rezultāti

1. 70 bērni papildinās zināšanas un izpratni par kukaiņiem. Iejūtīgi un saudzīgi izturēsies pret dzīvo radību dabā. 2. Bērnos veidosies izpratne par cilvēka un kukaiņu savstarpējo mijiedarbību. 3. Sabiedrība, aplūkojot izstādi, gūs informāciju par kukaiņiem un nometnes darbību. 4. Pedagogiem būs iespēja izmantot metodisko materiālu „Brocēnu kukaiņi” dabas zinībās. 5. Tiks izveidota māja kukaiņiem, kas publiksi būs pieejama ikvienam Saldus un Brocēnu novada iedzīvotājam, kā arī p.i.i. „Mūsmājas” pedagogam, kas māju varēs izmantot vadot āra nodarbības.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.08.2013
Īstenotājs Ģimeņu biedrība "Ligzda"
Saldus, Saldus nov., Ziemeļu iela 13e, LV-3801
Projekta kopējās izmaksas 5 095.93 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 2 545.52 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.