• Sākums >
  • TV raidījums Rīga TV 24 "Būtu zinājis..."

TV raidījums Rīga TV 24 "Būtu zinājis..."

Reģ Nr. 1-08/466/2014

Projekta mērķis

Mērķis: Veidot sabiedrību, kas ir informēta, atbildīga, ieinteresēta un rūpējas par vidi. Saliekot kopā katra cilvēka individuālo ieguldījumu, mēs sasniegsim mērķi – Latvija zaļākā valsts pasaulē.

Projekta uzdevumi

1. Veidot zināt gribošu un iesaistīties gatavu sabiedrību par vides aktuālajām tēmām. 2. Izglītot par atbildīgu rīcību ar ķīmiskajām vielām un produktiem, ko izmanto dažādi profesiju pārstāvji savā darbā, kā arī ikviens savā ikdienas dzīvē mājās. 3. Meklēt kaut vienu alternatīvu risinājumu jebkurai ikdienas saimnieciskai un tautsaimniecības darbībai, kas apdraud vidi (piem., gaisa piesārņojums, ūdens un zemes gruntsūdeņu piesārņojums, apkures sistēmu ietekme uz vidi, utt.) 4. Skaidrot, kā izmantojami zemes dzīļu produkti sadzīvē, un ko nozīmē to ilgtspējīga izmantošana; 5. Skaidrot, kā cilvēks ar savu rīcību tieši ietekmē un var palīdzēt īpaši aizsargājamajām dabas teritorijām, kā arī videi ārpus tām. 6. Ar eksperimentiem un piemēriem iesaistīt cilvēkus darboties (piemēram, meklēt alternatīvas mūsdienu sadzīves ķīmijas izmantošanai, pārtikas konservantu aizstāšanai, videi draudzīgu apkures sistēmu izmantošanai, utt.)

Projekta rezultāti

Tiks izveidoti 26 raidījumi, katrs 26 minūšu garš par Latvijas videi aktuālām tēmām un cilvēku iespēju iesaistīties vides saglabāšanā un uzlabošanā. Sasniedzamā auditorija (skatījumi mājaslapā mēnesī) vismaz 30 000 cilvēku, ne tikai Latvijā, bet arī latvieši jebkurā pasaules malā, kas skatās raidījumus RīgaTV 24 mājaslapā bez maksas. Raidījumi pārraidīti kanālā RīgaTV 24, kurš raida virszemes apraidē un ir pieejams ir 1.6 milj. (tehn. reach) Latvijas iedzīvotajiem. Kanāls ir pieejams ne tikai Rīgā, bet visā Latvijā. Paredzamā auditorija raidījumam vismaz 50 000 nedēļā. Paralēli raidījumiem TV kanālā, raidījums būs pieejams youtube.com un vimeo.com, kā arī kanāla mājaslapā, piemēram, līdz šim youtue.com ievietotie kanāla raidījumi jau ir sasnieguši 1milj. skatījumu . Raidījumi youtube.com un vimeo.com tiks publicēti ar atslēgas vārdiem, kas sasaistīti ar raidījuma tēmu, piemēram, dabiskie konservanti, apkures sezona – ko izvēlēties, utt.

Vadlīnija Plašsaziņas līdzekļu darbība un izdevējdarbība vides izglītības jomā
Realizācijas laiks 30.07.2015
Īstenotājs AS "TV LATVIJA"
Rīga, Blaumaņa iela 32, LV-1011
Projekta kopējās izmaksas 114 030.16 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 69 557.69 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 48 690.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.