• Sākums >
  • Mobilās lietotnes Vides SOS funkcionalitātes izvērtēšana un pilnveidošana

Mobilās lietotnes Vides SOS funkcionalitātes izvērtēšana un pilnveidošana

Reģ Nr. 1-08/45/2020

Projekta mērķis

Mobilās lietotnes Vides SOS funkcionalitātes izvērtēšana, uzlabošana un papildināšana, tehniskās platformas atjaunināšana, sistēmas kodola uzlabošana, sistēmas integrācijas atjaunināšana un web lapas funkciju paplašināšana.

Projekta uzdevumi

1. Veikt lietotnes Vides SOS lietotāju aptauju, padziļinātas intervijas (ziņotāji, VVD darbinieki, reģistrētās lietotāju organizācijas) par lietotnes funkcionalitāti. 2. Apkopot un analizēt iegūtos aptaujas datus, izvērtēt priekšlikumus, potenciālos funkciju uzlabojumus un papildinājumus. 3. Tehniskās funkcionalitātes uzlabošana, papildināšana, tehniskās platformas atjaunināšana. 4. Uzlabojumu, papildinājumu un atjauninājumu testa režīms, kļūmju novēršana. 5. Lietotnes atjauninājuma ieviešana lietotājiem, kļūmju novēršana, pilnvērtīgas darbības nodrošināšana.

Projekta rezultāti

1. Veikta mobilās lietotnes funkcionālā un tehniskā izvērtēšana. 2. Būtiski uzlabota un tehniski atjaunināta mobilā lietotne Vides SOS, kas ļaus sabiedrībai, VVD un reģistrētajām organizācijām operatīvāk fiksēt un novērst pārkāpumus pret vidi. 3. Veicināta valsts un vides sabiedrisko organizāciju sadarbība, sabiedrības iesaiste pārkāpumu pret vidi fiksēšanā un novēršanā.

Vadlīnija Multisektoriālie projekti
Realizācijas laiks 30.09.2021
Īstenotājs Vides fakti
Rīga, Mālu iela 5, LV-1058
Projekta kopējās izmaksas 22 600.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 22 600.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 22 600.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.