• Sākums >
  • Vides aizsardzības institūciju un dabas aizsardzības prasību kontrolē iesaistīto darbinieku kvalifikācijas celšana

Vides aizsardzības institūciju un dabas aizsardzības prasību kontrolē iesaistīto darbinieku kvalifikācijas celšana

Reģ Nr. 1-08/453/2014

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir paaugstināt vides aizsardzības institūciju un dabas aizsardzības prasību kontrolē iesaistīto darbinieku kvalifikāciju, uzlabot savstarpējo sadarbību, veicināt kontrolējošo iestāžu izpratni par noziegumiem pret dabu un veicināt vienotu pieeju problemātisku jautājumu risināšanā.

Projekta uzdevumi

1. Realizēt vides aizsardzības institūciju darbinieku kapacitātes celšanu un savstarpējo pieredzes apmaiņu; 2. Veicināt vides aizsardzības institūciju un citu tiesībsargājošo iestāžu sadarbību un izpratni par noziegumiem pret vidi un dabu.

Projekta rezultāti

1. noorganizēti 7 dažādi apmācību semināri (ar atkārtojumiem kopā 10, lai var apmācīt lielāku cilvēku skaitu); 2. kopumā apmācīti 310 dažādu iestāžu darbinieki katrā no tēmām; 3. noorganizēts divu dienu seminārs-diskusiju cikls “Dabas aizsardzības aktualitātes – prakse, problēmas un iespējamie risinājumi” 50 nozares profesionāļiem; Kā arī tiks sasniegti konkrēti spēju jeb kapacitātes attīstības mērķi individuālajā līmenī: 1. uzlabotas indivīdu iespējas pārvaldīt un aizsargāt dabas vērtības; 2. mainītas individuālās attieksmes, zināšanas, uzvedības un rīcības, palielinot indivīda izpratni par attiecīgajām tēmām; 3. uzlaboti individuālie sasniegumi, veicinot lielāku līdzdalību, piederības sajūtu, motivāciju; 4. veicināta dažādu iestāžu darbinieku savstarpējā sadarbība u.c.

Vadlīnija Nozares vides projekti
Realizācijas laiks 30.12.2015
Īstenotājs Dabas aizsardzības pārvalde
Sigulda, Baznīcas iela 7, LV-2150
Projekta kopējās izmaksas 26 894.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 26 894.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 5 000.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.