• Sākums >
  • Materiālu par putniem izstrāde valsts nozīmes vides izglītības centriem

Materiālu par putniem izstrāde valsts nozīmes vides izglītības centriem

Reģ Nr. 1-08/363/2014

Projekta mērķis

Sagatavot materiālus un nodarbības par putniem, kurus var izmantot pēc vajadzības gan vides izglītības centros, gan skolās, gan ikviens interesents.

Projekta uzdevumi

1. Sagatavot lielformāta informatīvos materiālus par putniem. 2. Sagatavot atraktīvas un interaktīvas izglītojošās spēles par putniem. 3. Sagatavot viegli pavairojamus materiālus par putniem, kurus var izmantot ikviens. 4. Sagatavot interaktīvus materiālus audio un mobilās aplikācijas formātā par putniem. 5. Sagatavot nodarbību par putniem aprakstus. 6. Aprobēt izstrādātos materiālus. 7. Apmācīt vides izglītības centru personālu nodarbību vadīšanai un pieejamos materiālu izmantošanai nodarbībās un citur. 8. Informēt sabiedrību par izstrādātajiem materiāliem.

Projekta rezultāti

1. Sagatavoti 7 lielformāta informatīvie materiāli par putniem katram no 5 vides izglītības centriem. 2. Sagatavotas 5 atraktīvas un interaktīvas izglītojošās spēles par putniem, kuru apraksti elektroniski pieejami ikvienam*. 3. Sagatavoti 10 dažādi materiāli par putniem, kas elektroniski pieejami internetā ikvienam*. 4. Sagatavoti 5 audio materiāli un viena mobilā aplikācija par putniem, kas pieejami ikvienam*. 5. Sagatavoti nodarbību par putniem apraksti par 10 tēmām, kas pieejami ikvienam*. 6. Izstrādātie materiāli aprobēti, piemēram, Dabas aizsardzības pārvaldē, LOB skolu programmas ietvaros, ar brīvprātīgo palīdzību. 7. Veiktas apmācības vides izglītības centru personālam nodarbību vadīšanai un materiālu izmantošanā. 8. Veikti sabiedrības informēšanas pasākumi projektā iesaistīto pušu mājas lapās, kā arī sociālajos medijos un žurnālā “Putni dabā”. * interneta vietnēs www.daba.gov.lv un www.lob.lv un/vai http://putnidaba.lv

Vadlīnija Multisektoriālie projekti
Realizācijas laiks 15.12.2015
Īstenotājs Latvijas Ornitoloģijas biedrība
Rīga, Skolas iela 3, LV-1010
Projekta kopējās izmaksas 69 832.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 69 832.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 32 000.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.