• Sākums >
  • Dabas izglītības spēles "Es un Daba"

Dabas izglītības spēles "Es un Daba"

Reģ Nr. 1-08/353/2014

Projekta mērķis

Stiprināt Dabas aizsardzības pārvaldes Dabas izglītības centru (DIC) kapacitāti sabiedrības izglītošanas jomā, kā arī veicināt sabiedrības vides apziņu un izpratni, pozitīvu attieksmi un līdzdalību dabas aizsardzībā.

Projekta uzdevumi

Izstrādāt un izgatavot visiem DIC vienotas dabas izglītojošās spēles, lai attīstu, koordinētu dabas izglītības īstenošanu un veidotu vienotu dabas izglītības piedāvājumu, priekšplānā izvirzot, dabas izziņas jautājumus. Projekts sekmēs mērķtiecīgu sabiedrības vides izglītības īstenošanu, kā arī veicinās daudzveidīgas centru mācību materiālu bāzes veidošanos. Tas savukārt, ļaus DIC sasniegt labākus rezultātus sabiedrības vides apziņas celšanā un izpratnē par dabas aizsardzības nepieciešamību.

Projekta rezultāti

Projekta rezultātā būs radīts izglītojošu materiālu kopums, kurus DIC varēs izmantot mācību nodarbību vadīšanai saviem apmeklētājiem. Izgatavotās dabas izglītojošās spēles „Es un Daba” un to detalizēts apraksts sniegts Pielikumā nr. 7: • Iepazīsti kokus (10 komplekti); • Krastings (5 komplekti) • Grāmatiņa "Mans herbārijs" (1000 gb.) • Grāmatiņa „Latvijas zvēri un to pēdas” (100 gb.) • Divpusējā puzle - kartes ar nacionālajiem dabas parkiem* (5 puzles, formāts A0, puzles sadalījums 100 gb.) *Spēle, tiek piedāvāta, tikai tad, ja ir iespējams iegūt apstrādei atbilstošas kartes no DAP esošajiem kartogrāfiskajiem resursiem.

Vadlīnija Multisektoriālie projekti
Realizācijas laiks 20.02.2015
Īstenotājs Zaļā skola
Ikšķile, Papeļu iela 4a, LV-5052
Projekta kopējās izmaksas 25 367.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 25 367.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 8 000.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.