• Sākums >
  • Kuldīgas vecpilsētas Ventas senlejā kultūrvēsturiskās ainavas iepazīšana un saglabāšana

Kuldīgas vecpilsētas Ventas senlejā kultūrvēsturiskās ainavas iepazīšana un saglabāšana

Reģ Nr. 1-08/34/2016

Projekta mērķis

Veicināt, attīstīt, popularizēt eksakto un dabas zinātņu apguvi ģimenēm ar bērniem un jauniešiem: Sekmēt skolēnu un pirmsskolas vecuma bērnu interesi par norisēm dabā; Sekmēt ģimeņu ar bērniem zināšanas par kultūrainavas saglabāšanu; Pilnveidot iedzīvotāju izpratni par apkārtējo vidi un dabas likumsakarībām; Veicināt izpratni par dabas aizsardzību Kuldīgas novadā.

Projekta uzdevumi

1. Sarīkot Pilsētas spēles izziņas darbnīcu “Kultūrainavas vides saglabāšana cauri laiku lokiem ”. 2. Sarīkot Pilsētas spēles izglītošanas un iesaistes darbnīca „ Esi izglītots par dabas unikāliem procesiem“. 3. Sarīkot Pilsētas spēles izziņas darbnīcas “Esi viens no cilvēkiem, kurš palīdz dabai”.

Projekta rezultāti

Veicināta izpratne par dabas aizsardzību Kuldīgas novadā, sarīkojot 1 vides izziņas akciju „ Pilsētas spēle skolu jauniešiem, un jebkuram pilsētas iedzīvotājam vai viesim „ Kuldīgas vecpilsētas Ventas senlejā kultūrvēsturiskās ainavas iepazīšana un saglabāšana” Kuldīgā. 2. Sekmēta skolēnu un bērnu interese par norisēm dabā, sarīkojot 10 dažādas vides izziņas darbnīcas Pilsētas spēles norises laikā. 3. Īstenota izglītošana par dzīvo resursu saglabāšanas nozīmi. 3. Pilnveidota iedzīvotāju izpratne par apkārtējo vidi un dabas likumsakarībām. 4. Vismaz 500 Kuldīgas novada iedzīvotāji un viesi ieguvuši izpratni par bioloģiskās daudzveidības saglabāšanas nozīmi. 5. Vismaz 150 bērni un jaunieši piedalījušies, Pilsētas spēles izziņas darbnīcās tādējādi sekmējot interesi par norisēm dabā.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 09.06.2016
Īstenotājs Dabas spēka aģentūra
Kuldīga, Ērgļu iela 9, LV-3310
Projekta kopējās izmaksas 6 000.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 4 500.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.