„Sargājam vidi”

Reģ Nr. 1-08/344/2015

Projekta mērķis

Bērnu un jauniešu auditorijas informēšana, izglītošana un ieinteresēšana par atbildīgu un videi draudzīgu dzīvesveidu, vides resursu ilgtspējīgu izmantošanu. Jaunās paaudzes praktiska iesaistīšana atbildīga un videi draudzīga dzīvesveida uzsākšanā.

Projekta uzdevumi

1. Apzināt esošo situāciju Latvijā un Pasaulē par ar publikāciju tēmām saistītajām problēmām. 2. Aptuveni apzināt publikāciju auditorijas (bērni un jaunieši) zināšanu līmeni par apskatāmajām problēmām, lai efektīvi un saprotami pasniegtu publikāciju saturu. 3. No vides zinātniekiem un ekspertiem pieejamās informācijas iepazīties ar iespējamiem problēmu risinājumiem gan globālā, gan individuālā veidā, piedāvājot lasītājiem iespēju veikt reālu, vidi pozitīvi ietekmējošu darbību. 4. Veidot ilustratīvi piesaistošus, taču izglītojošus materiālus lielākai auditorijas piesaistei (ilustrācijas, infografikas u.c.). 5. Iesaistīt auditoriju reālas darbības veikšanā (praktiskie darbiņi). 6. Atgriezeniskās saites nodrošināšana (iespēja iesūtīt vēstules ar pārdomām, radošo darbu konkursi, iespēja komunicēt interneta sociālajos tīklos u.c.).

Projekta rezultāti

Abonentu saņemto un mazumtirdzniecībā pārdoto žurnālu eksemplāru skaits. Aktivitāte sociālajos tīklos (dalīšanās ar attēliem, komentāri). Konkursa darbu iesniedzēju skaits. Redakcijā saņemto vēstuļu skaits.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 15.11.2015
Īstenotājs Dienas žurnāli
Rīga, Andrejostas iela 17, LV-1045
Projekta kopējās izmaksas 2 620.77 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 1 820.77 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 1 820.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.