• Sākums >
  • Apkārt lielākajiem Latgales ezeriem

Apkārt lielākajiem Latgales ezeriem

Reģ Nr. 1-08/338/2015

Projekta mērķis

Atspoguļot unikālās dabas vērtības, to saglabāšanas iespējas, dažādās vides aizsardzības problēmas un to risinājumus ap lielākajiem Latgales reģiona ezeriem.

Projekta uzdevumi

Atklāt unikālās dabas vērtības un to saglabāšanas iespējas pie lielākajiem Latgales un Latvijas ezeriem; Analizēt vides resursu ilgtspējīgu izmantošanu un atjaunošanu pie Lubānas un Rāznas ezeriem; Popularizēt videi draudzīgu dzīvesveidu vietējo un reģionalo radio klausītāju arī interneta lietotāju audtorijas vidū; Veicināt “zaļi” domājošas sabiedrības veidošanos un attīstīšanos Latgales reģionā.

Projekta rezultāti

Sagatavoti un pārraidīti 10 (desmit) radio raidījumu cikla “Pi myusim Latgolā” (kas skan reģionālajos radio kanālos – Divu Krastu radio un Latgales radio, kā arī vietējā radio “Ef-Ei”) vides pielikumi. Desmit radio raidījumu vides pielikumu izvietošana un klausīšanās iespējas interneta resursos – pimyusimlatgola.lv, lakuga.lv, latgale.lv. Raidījuma vides pielikumos aktualizēto tēmu popularizēšana raidījuma izveidotajos kontos sociālajos tīklos (facebook.com, draugiem.lv, twitter.com)

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 15.11.2015
Īstenotājs Lietišķā Latgale
Rēzekne, Pulkveža Brieža 2-1, LV-4601
Projekta kopējās izmaksas 5 520.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 3 850.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 3 850.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.