Harmonijā ar dabu

Reģ Nr. 1-08/326/2015

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir informēt uz iglītot sabiedrību par to, ka ikviens Latvijs iedzīvotājs var būt un ir līdzdalīgs vides aizsardzībā un var palīdzēt darīt valsti tīrāku. Projekta īstenošanas laikā (līdz 2015,gada 15.novembrim) trīs Super FM grupas radiostacijās (Krievijas Hītu radio, Eiropas Hītu Radio, Super FM) plānots atskaņot 20 raidījumus katrā radiostacijā par emu - atbildība pret apkārtējo vidi. Katra raidījuma plānotais ilgums ir 5 minūtes. Tādējādi divu mēnešu laikā katrā radiostacijā atskaņoto raidījumu par atbildīgu attieksmi pret apkārtējo vidi kopējais ilgums būs apmēram 2 stundas. Turklāt visu nedēļu radiostaciju ēterā plānots atskaņot raidījuma reklāmu, pievēršot aktuālajai tēmai klausīāju uzmanību. Projekta mērķis ir inofrmēt iespējami plašāku iedzīvotāju loku. Tāpēc raidījumi tiks atskaņoti latviešu un krievu valodā, turklāt katrai no trīs radiostacijām ir sava auditorija ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs, jo raidījumu translācija ir pieejama internetā un raidījumu atkārtojumiem būs atrodami Super FM grupas sociālo tīklu kontos internetā.

Projekta uzdevumi

Projekta uzdevums - ar vispieejamāko masu plašsaziņas līdzekli (radio) izglītot klausītāju, ka atbildīga attieksme pret dabu ir komfortablas un veselīgas dzīves pamats, ne tikai pašreizējiem iedzīvotājiem, bet arī nākamajām paaudzēm. Lai to sasniegtu, ir svarīgi: katras tēmas iespējami plaša atspoguļošana un iztirzāšana; intervijas ierakstu kvalitāte, raidījuma vadītājs ar izcilām valodas zināšanām un labi nostādītu balsi.

Projekta rezultāti

Super FM grupas radiostacijās - Krievijas Hīti, Eiropas Hītu Radio un Super FM - izveido un pārraida raidījumu par tēmu - Atbildība pret apkārtējo vidi. Mērķis ir pievērst pēc iespējas lielāku klausītāju skaitu, šī projekta rezultātus varēs pārbaudī pēc TNS Nacionālā Mediju Pētījuma, kurā pieejami dati par klausītāju skaitu radiostacijās. Lai būtu 100% objektīvi dati, pēc projekta ir jāizmanto 2015. gada TNS Rudens dati, kas būs pieejami Decembra mēnesī 2015. gadā. Pēc šiem datiem būs iespējams noteikt arī pēc pulksteņa laikiem, cik daudz klausītāju raidījuma laikā ir klausījušies radio.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 15.11.2015
Īstenotājs Super FM
Rīga, Elijas iela 17, LV-1050
Projekta kopējās izmaksas 42 132.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 28 800.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 15 000.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.