• Sākums >
  • Vides raidījumu cikls „Kā pieci pirksti”

Vides raidījumu cikls „Kā pieci pirksti”

Reģ Nr. 1-08/31/2017

Projekta mērķis

Ap 60 tūkstošiem raidījuma skatītāju kanālā TV Kurzeme Liepājā, Grobiņā un Nīcā un visā Latvijā kanālā ReTV kļūt zinošākiem vides jautājumos par bioloģisko daudzveidību un sadzīves atkritumu apriti, mainot savus ikdienas paradumus un aizvien nopietnāk apzinātos savu kā indivīdu un sabiedrības kopumā lēmumu pieņemšanas nozīmīgumu vides vērtību saglabāšanā.

Projekta uzdevumi

1. Sagatavot un ēterā pārraidīti 12 kvalitatīvus specializētus izglītojošus 24 minūšu vides raidījumus. 2. Izglītot par vides jautājumiem atkritumu apritē un bioloģiskās daudzveidības saglabāšanā ap 60 tūkstošiem skatītāju kanālos „TV Kurzeme” un "ReTV". 3. Nodrošināt raidījumu pieejamību un iespēju attīstīt atgriezenisko saiti ar auditoriju lielākajā reģionālajā portālā liepajniekiem.lv gan projekta darbības laikā, gan ilgtermiņā pēc projekta realizācijas, tādējādi dodot iespēju projekta realizācijā sagatavotos materiālus izmantot izglītības programmās, kā arī kā pieredzes apkopojumu akadēmiskai darbībai.

Projekta rezultāti

1) Sagatavoti un pārraidīti ēterā 12 raidījumi, kurus ikviens interesents var noskatīties kanālā TV Kurzeme un kanālā ReTV, kā arī arhīvā interneta vietnē portālā liepajniekiem.lv sadaļā TV Kurzeme, tādējādi kopumā uzrunājot ap 60 tūkstošus skatītāju lielu mērķauditoriju visā Latvijā. 2) Interneta vietnē portālā liepajniekiem.lv sadaļā TV Kurzeme izvietoti 12 raidījumi, kā specializētās izglītojošas vides satura kopnes papildinājums jau līdzšinējo raidījumu apjomam, kā rezultātā izmanojot interneta vidē informācijas meklēšanas rīkus interesentiem daudzu gadu garumā arī pēc projekta realizācijas termiņa beigām būs iespēja izmantot materiālus gan izglītības jomā, gan ekspertu viedokļu izzināšanā, kā arī populārzinātniskiem skaidrojumiem.

Vadlīnija Plašsaziņas līdzekļu darbība un izdevējdarbība vides izglītības jomā
Realizācijas laiks 30.12.2017
Īstenotājs TV Kurzeme
Liepāja, Pasta iela 3, LV-3401
Projekta kopējās izmaksas 24 839.40 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 17 387.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 8 054.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.