Dabas parks

Reģ Nr. 1-08/315/2015

Projekta mērķis

Veicināt sabiedrības izglītošanu par vides resursu ilgtspējīga izmantošanu īpaši aizsargājamās dabas teritorijās Kandavas un Tukuma apkārtnē – Abavas senlejas dabas parkā, Engures dabas parkā un Ķemeru nacionālajā parkā sagatavojot un izdodot laikraksta “Neatkarīgās Tukuma Ziņas” pielikumu “Dabas parks”.

Projekta uzdevumi

1. Projekta vadība un finanšu uzskaite, izlietojums, dokumentācijas sagatavošana, līgumu slēgšana, atskaites par projekta ieviešanu. 2. Informācijas iegūšana, apkopošana, rakstu rakstīšana, rediģēšana, fotogrāfiju apstrāde, maketēšana un iespiešana notiks biedrībai “Abavas attīstības centrs” sadarbojoties ar SIA “Novadu Ziņas” , ar kuru tiks slēgts pakalpojuma līgums par informācijas iegūšanu, apkopošanu, rakstu sagatavošanu, rediģēšanu un iespiešanu izveidojot avīzes pielikuma “Dabas parks” divus numurus. 3. Sagatavot, izdot un izplatīt divus avīzes “Neatkarīgas Tukuma ziņas” pielikumus „Dabas parks”. Vienu septembra pēdējā nedēļā, otru oktobra pēdējā nedēļā. 4. Sagatavot informāciju publicēšanai Neatkarīgo Tukuma ziņu gadagrāmatā. To paredzēts veikt sadarbībā ar SIA “Novadu Ziņas” slēdzot pakalpojuma līgumu. 5. “Neatkarīgo Tukuma Ziņu Gadagrāmatas” maketēšana, tekstu un fotogrāfiju apstrāde un Gadagrāmatas drukāšana un pēcapstrāde paredzēta sadarbībā ar SIA “Novadu Ziņas” slēdzot pakalpojuma līgumu. 6. Veikt projekta aktivitāšu izvērtēšanu. Tā paredzēta pēc katra pielikuma numura iznākšanas un pēc Gadagrāmatas sagatavošanas. To veiks projekta pieteikuma iesniedzējs.

Projekta rezultāti

Izdoti un izplatīti divi krāsaini avīzes “Neatkarīgās Tukuma Ziņas” pielikumi „Dabas parks”, katrs 5500 eksemplāros. Izdoti Gadagrāmatas 4000 eksemplāri. Veikts pašnovērtējums par projekta aktivitātēm un pievienots projekta atskaitēm.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 15.11.2015
Īstenotājs Abavas ielejas attīstības centrs
Kandava, Kandavas novads, Kūrorta iela 1b, LV-3120
Projekta kopējās izmaksas 13 490.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 9 410.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 9 410.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.