• Sākums >
  • Mājsaimniecībās izmantoto apkures iekārtu apzināšana un risinājumu izstrāde informācijas uzkrāšanai

Mājsaimniecībās izmantoto apkures iekārtu apzināšana un risinājumu izstrāde informācijas uzkrāšanai

Reģ Nr. 1-08/30/2020

Projekta mērķis

Apkopt pieejamo informāciju par mājsaimniecības izmantotām apkures iekārtām, (to vecumu, veidu, kurināmā veidu) un izstrādāt risinājumus turpmākai informācijas ievākšanai un uzkrāšanai.

Projekta uzdevumi

1.Apkopot informāciju par Liepājas mājsaimniecībās izmantotajām apkures iekārtām (veids, vecums, izmantotais kurināmais), izmantojot Centrālās statistikas pārvaldes, Valsts Zemes dienesta, VUGD, Latvijas skursteņslaucītāju amata brālības, Liepājas pilsētas Būvvaldes pieejamo informāciju. 2.Identificēt trūkstošos datus un veikt mājsaimniecību aptauju trūkstošo datu ievākšanai. 3.Iesniegt apkopotos un ievāktos datus apkopotus Microsoft Excel formātā. 4.Izstrādāt priekšlikumus par to, kādā veidā iespējams iegūt un uzkrāt minēto informāciju nākotnē. Norādīt katra risinājuma radītās izmaksas. 5.Sagatavot Darba ziņojuma gala versiju un iesniegt elektroniski pašvaldībā

Projekta rezultāti

1. Iegūti dati par mājsaimniecībās izmantotajām apkures iekārtām (veids, vecums, izmantotais kurināmais); 2. Veikta mājsaimniecību aptauja; 3. Izstrādāti risinājumi turpmākai informācijas par mājsaimniecībās izmantotajām apkures iekārtām ievākšanai un uzkrāšanai.

Vadlīnija Multisektoriālie projekti
Realizācijas laiks 30.09.2021
Īstenotājs Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija
Liepāja, Rožu iela 6, LV-3401
Projekta kopējās izmaksas 42 000.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 42 000.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 31 500.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.