• Sākums >
  • Vietējo ornitoloģisko vērtību apzināšana Viesītes, Stopiņu un Salaspils novados

Vietējo ornitoloģisko vērtību apzināšana Viesītes, Stopiņu un Salaspils novados

Reģ Nr. 1-08/304/2014

Projekta mērķis

Organizēt vietējo ornitoloģisko vērtību apzināšanu Viesītes, Stopiņu un Salaspils novados 2014. gada rudenī, veicinot un dažādojot vietējo iedzīvotāju, īpaši jauniešu, sabiedriskās aktivitātes, iesaistot viņus dabas izzināšanā un radot iedzīvotājos interesi par ornitoloģiju un putnu vērošanu.

Projekta uzdevumi

1. Sagatavot ornitoloģisko vērtību apzināšanas plānu un kārtību. 2. Saskaņot un informēt par izveidoto plānu ieinteresētās puses – novadu domes, izglītības, kultūras un sporta iestādes, vietējās NVO u.c. 3. Realizēt izveidoto plānu. 4. Izvērtēt iegūtos rezultātus un sagatavot apkopojumu. 5. Organizēt izstādi viena mēneša garumā pašvaldībās par projekta ietvaros iegūtajiem rezultātiem. 6. Nodrošināt projekta vadību un publicitāti.

Projekta rezultāti

1. Sagatavoti 2 ornitoloģisko vērtību apzināšanas plāni un kārtības (ornitoloģisko vērtību uzskaites formas u.c.) – viens Viesītes novadam, viens Stopiņu un Salaspils novadiem. 2. Sagatavotie plāni realizēti līdz 2014.gada 31.decemrbim, katrā pašvaldībā iesaistot vismaz 30 cilvēkus, no tiem vismaz puse jaunieši vecumā 15 līdz 25 gadiem. 3. Noorganizētas 3 izstādes – pa vienai katrā pašvaldībā; viena mēneša garumā par projektā iegūtajiem rezultātiem. 4. Nodrošināta projekta vadība atbilstoši plānotajam resursu plānam, kā arī sagatavotas vismaz 2 publikācijas katrā no novadu medijiem par projekta norisi.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 23.06.2024
Īstenotājs Sub Coeli
Vīlandes iela 6-1, Rīga, LV-1010
Projekta kopējās izmaksas 2 891.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 2 191.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 2 191.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.