• Sākums >
  • Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza darbības daļēja nodrošināšana

Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza darbības daļēja nodrošināšana

Reģ Nr. 1-08/2/2014

Projekta mērķis

1. Nodrošināt aktīvu Rīgas Nacionālā dārza līdzdalību Eiropas Zoodārzu un akvāriju asociācijā, kā arī starptautiski koordinētos vides izglītības projektos un apdraudēto sugu saglabāšanas programmās. 2. Nodrošināt RNZD vides izglītības programmu realizāciju un aktivitātes, sadarbību ar vides aizsardzības institūcijām, kā arī reklāmas pasākumu efektivitāti. 3. Nodrošināt likumā paredzēto RNZD funkciju izvietot konfiscētos vai atsavinātos savvaļas dzīvniekus.

Projekta uzdevumi

No LVAF saņemtie līdzekļi paredzēti daļējai Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza komunālo maksājumu segšanai, lai nodrošinātu uzņēmuma normālu funkcionēšanu un dzīvnieku labturības prasību izpildi.

Projekta rezultāti

1. Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs aktīvi piedalīsies 65-70 starptautiski koordinētās apdraudēto sugu saglabāšanas programmās. 2. RNZD organizēs vismaz 120 ekskursijas un mācību nodarbības, kā arī 20-25 publiskus vides izglītības pasākumus. 3. RNZD (saskaņā ar DAP norādēm), izvietos un aprūpēs konfiscētos savvaļas dzīvniekus, kā arī konsultēs vides aizsardzības institūcijas par Vašingtonas konvencijas, Sugu un biotopu direktīvas u.c. Veiksmīgas ieviešanas jautājumiem Latvijā.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 31.12.2014
Īstenotājs Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs
Rīga, Meža prospekts 1, LV-1014
Projekta kopējās izmaksas 2 579 540.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 282 564.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 267 725.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.