• Sākums >
  • Migrējošo zivju sugu aizsardzības akcija ,,Dzīvais ūdens”

Migrējošo zivju sugu aizsardzības akcija ,,Dzīvais ūdens”

Reģ Nr. 1-08/29/2006

Projekta mērķis

- Nodrošināt pavasarī un rudenī Latvijas ūdenstilpēs migrējošo zivju sugu un to nārsta vietu aizsardzību saskaņā ar akcijas "Lašiem būt!" pieredzi. - Radīt vides aizsardzības valsts iestāžu un Valsts vides dienesta un pašvaldību pilnvaroto personu profesionālu un mobilu ilgtermiņa sadarbības modeli. - Veikt sabiedrības vides izglītošanu un ekoloģisku audzināšanu, īpaši bērnu un jauniešu vidū.

Projekta uzdevumi

- Sadarbībā ar vides aizsardzības valsts iestādēm un Valsts vides dienesta un pašvaldību pilnvarotajām personām organizēt, īstenot un censties panākt līdzsvaru starp pavasarī un rudenī Latvijas ūdenstilpēs migrējošo zivju sugu un to nārsta vietu aizsardzību. - Organizēt attiecīgus sabiedrības vides izglītošanas un ekoloģiskas audzināšanas pasākumus. - Ar plašsaziņas līdzekļu starpniecību regulāri informēt sabiedrību par akcijas norisi.

Projekta rezultāti

- Latvijas ūdenstilpēs, it īpaši pavasarī, migrējošo zivju sugu resursu situācijas uzlabošanās un nelikumīgas zivju ieguves samazināšanās. - Migrējošo zivju sugu vaislinieku un ikru ieguves nodrošināšana. - Valsts vides dienesta un pašvaldību pilnvaroto personu darbības profesionalizēšanās. - Sabiedrības atbildības un vides izglītības līmeņa paaugstināšanās.

Vadlīnija Dabas un bioloģiskās daudzveidības aizsardzība
Realizācijas laiks 15.12.2006
Īstenotājs Latvijas Makšķernieku asociācija
Rīgas rajons, Ādažu pag., Baltezera iela 1a, Baltezers, LV-2164
Projekta kopējās izmaksas 42 686.15 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 42 686.15 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 42 686.15 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.